Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csgoban Silver 1 vagyok és...

Csgoban Silver 1 vagyok és nem tudok feljutni 50 nyert versengőm van és mindig 1 vagyok a mecseken és azért elég sokat nyerek hogy van ez menyit kéne nyernem?

Figyelt kérdés

#CS:GO #Steam #Csounter Strike Global Offensiv
2015. jan. 31. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálad erősebb ellenfeleket kell legyőznöd- de mivel nem tudhatod, kikkel hoz össze a matchmaking, elég lassú lehet a dolog.

Ha te vagy a meccs VIP-ja, az is sokat segít.

2015. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

feljutás:

nyerj 3 meccset zsinórban, minimum 8 MVP/VIP per meccs és 80-85 pont/meccs.


Akkor fel fog dobni. Vagy nagyon nagyon nagyon sokat nyersz folyamatosan vesztés nélkül (15 meccs kb) 2-3 MVP-vel és 40 ponttal.


Eddigi tapasztalat szerint nagyon nézi az MVP-t, arra kell gyúrni.

2015. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Min. 80 pont

Min. 7 mvp

Egyhuzamban 3-4 nyert játék.

Garantáltan feldob.

2015. febr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokat segít ha olyanokkal játszol akikkel tudsz kommunikálni és nem torrolok (mint sok orosz).Én 70 körül voltam nova 3 de most 92vel nova 2.Ha van kedve mmezni vegyél fel :

[link]

2015. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Plantolj sokat, az feler egy öléssel. Told speciális fegyverekkel mint pl. sokkoló. Ilyen apró dolgok is számítanak.
2016. máj. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!