Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Google Play áruházban vásárolt...

Google Play áruházban vásárolt már valaki? Mi a vásárlás menete mobilról? Mikor kezdhetem el használni az alkalmazást? Mi az a google wallet?

Figyelt kérdés
Szeretném megvenni a minecraft pocket edition nevű alkalmazást, ami 2169 forintba kerül, de nem tudom mennyire biztonságos a vásárlás, illetve mi ennek a menete. Addig jutottam, hogy kiválaszthatom a fizetési módot és én azt választottam, hogy a telenor kiszámlázza. Aztán valami adatokat kért meg google wallet fiók létrehozását. Tudna nekem valaki segíteni azzal, hogy leírja részletesen az egyes lépéseket? Többet számláz ki a telenor vagy csak a játék árát? Mikortól kezdhetem el használni az alkalmazást, csak ha kiküldték és befizettem a csekket vagy azonnal?

2015. jan. 31. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A következő a menete:

Be kell jelentkezned a gmail fiókodba (nekem csak azzal ment).


Kikeresed a megvásárolandó játékot, rákattintasz a megvétel (X Ft) gombra.


Felhoz egy új lapot, ahol meg kell adnod a mastercard-os vagy visa-s kártyád számát, paypal adatokat, stb. Ha megadtad, rákérdez, biztosan levonja-e az adott összeget. Elfogadod.


A megvett tétel (jelen esetben játék) hozzáadódik a megadott gmail-os accodhoz. Értsd: Ha új mobilt veszel és ott belépsz a gmail fiókodba, ingyen megint leszedheted az alkalmazást, mivel az adott email fiók könyvtárában tárolja el. De simán ha csak letörölted a játékot és 1-2 hónap múlva megint játszanál vele ugyan azon a mobilon, ingyen leszedheted ismét.


A fizetés után várni kell egy kicsit, amíg feldolgozza a vásárlást, ha levonta a pénzt, azonnal visszadob Google Play-be oda, ahonnan a vásárlást indítottad és megjelenik a letöltés gomb.

2015. jan. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikeresen megvásároltam a kívánt alkalmazást.
2015. febr. 1. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!