Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi baja lehet a Sims 3-nak?...

Bri11 kérdése:

Mi baja lehet a Sims 3-nak? Tapasztalt már valaki hasonlót? (több lent! )

Figyelt kérdés

Eddig semmi baja nem volt a Sims 3 játékomnak, azonban egy ideje néhány dolog megváltozott benne, ezt képekkel mutatnám be:

[link] - az normál gondolatbuborékok helyett ekkora gondolatbuborék van...

[link] - építkezésnél ha lerakok valamit, állandóan kihozza azt a kék pluszjelet és nem tűnik el addig, ameddig élő módból el nem indítom az időt... ha eladok valamit, akkor pedig azokat a kis "csillag"izéket hozza ki. Nagyon idegesítő :(( mikor már jóideje építkezek és lepakolok egy csomó tárgyat, szinte semmit nem látok a sok kék pluszjeltől:

[link]


kérlek segítsetek, fontos lenne :((



2015. jan. 31. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Újratelepítés?
2015. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hűha... :/ rengeteg egyedi tartalmam és "kedvelt" simem van, esetleg valami másik módszer nincsen? :(
2015. jan. 31. 22:48
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyedi tartalmak vannak telepítve? Modok is okozhatnak ilyesmit, de lehet szimplán a játék hülyesége, grafikai hiba, akármi, utóbbi esetben a játék teljes újratelepítése javasolt lehet.
2015. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
esetleg a javítócsomag nem hozhatja helyre?
2015. jan. 31. 22:48
 5/15 anonim ***** válasza:

Ó bocsánat, később írtál, mint ahogy elkezdtem írni a válaszom.


Az egyedi tartalmak közül főleg a modokra koncentrálva szűrd ki a hibás/hibásnak tűnő tartalmakat. Javasolni tudom a Sims 3 Dashboard nevű programot, ami a másolatokat, bizonyos hibás egyedi tartalmakat kiszűr ( [link] ).


De maga a játék is elég optimalizálatlan. Alig 3 hónapos, erős gépemen az összes kieg.-gel, szinte egyedi tartalom nélkül is nagyon sokáig tölt. Nekem is rengeteg egyedi tartalmam van (18Gb kb.) és már eljutottam arra a pontra, hogy be sem tölt :)

2015. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A legfrissebb verziójú a játékod? Eredeti, vagy tört?
2015. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Megpróbálom a modthesims-es letöltés.

Nekem laptopom van, elég erős - a betöltésnél nekem is nagyon hosszú idő, de maga a játék fut, csak néha laggol egy keveset, de ez még tűrhető. Tutifix, hogy letöltésekkel b*szódhatott el és amiatt hozza ki azokat az izéket, am a képen van, mert mielőtt elindítottam a játékot, raktam bele néhány egyedi tartalmat [imádom az egyedi tartalmakat><] és utána lett ilyen, előtte semmi.

az alapjátékom eredeti és még további 6 kieg. is eredeti, de a többit letöltöttem - nincs velük gond, futnak rendesen.

a legfrissebb verzió van meg

2015. jan. 31. 22:55
 8/15 A kérdező kommentje:

nemhozza bee:(

"Website is offline No cached version of this page is available."

2015. jan. 31. 22:56
 9/15 anonim ***** válasza:

Előfordul az ilyesmi, találkoztam már ezzel a hibával, később megjavult, ha jól emlékszem. Bár esetleg próbáld meg másik böngészőben megnyitni.

Közvetlen letöltési link egyébként:

[link]

2015. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi, most már jó! amint kipróbáltam, jelentkezek!:)
2015. jan. 31. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!