Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrim nevü játékba hogyha...

A Skyrim nevü játékba hogyha volt egy lovam és ráültem egy másik lóra, az előzőt vissza lehet szerezni valahogy?

Figyelt kérdés
Megvolt a Dark Brotherhoodos ló, de amikor ráültem egyszer egy másik lóra és a Dark Brotherhoodos eltünt. Próbáltam megkeresni a Dark Brotherhoodos helyek körül de sehol se találom.

2015. febr. 2. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Menj vissza ahhoz a fekete tóhoz, ahol először megjelent! Ott kell lennie. Ha mégsincs ott, akkor valami bugba botlottál, amin nemigen lehet segíteni.
2015. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyszer Solitude közelében leszálltam róla és mikor visszamentem oda ahol hagytam, akkor már nem volt ott. Érdekes módon Solitude istállójánál találtam meg később. Lehet, hogy te is így jártál és ott van a legközelebbi istállónál.
2015. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!