Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends ranked?

League of legends ranked?

Figyelt kérdés

S4 ben bronz5-ben voltam a noob csapattarsak miatt, pedig normalban elvertem par challengert is lanen, igy most eselyt kapok az uj season miatt a kihivok osztalyaba jutasara.

(jelentkezoket is varok, hogy kijussunk az lcs-re)

Azt tudom, hogy egy unranked 2winnel mar silveres es 7winnel mar gold5-os. Ez azt jelenti, hogy 0win=bronz2 es 10win=gold2 UNRANKED ESETEBEN?

Es nekem bronz5-oskent challenger jatektudassal mennyi ido meg eljutok diaba?



2015. febr. 2. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
hülyeségeket beszélsz, 2 winnel nem fog silver 5-be rakni, ahhoz olyan kda is kell.
2015. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze itt mindenki 10 éves hülye gyerek. csak éppenséggel te vagy bronzba és csak a magyarázkodás megy...
2015. febr. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az elso valaszolonak uzenem, hogy nem abba kotottel bele, hogy milyen bullsh*tet irtam hanem, hogy 2 winnel nem kerulok silverbe XD
2015. febr. 2. 23:54
 4/12 anonim ***** válasza:

Bronz V-ként challenger játéktudással ha épp nem supportolsz (bár support annie, velkoz és xerath op), akkor minden meccsedet megnyered és viszonylag hamar eljutsz platinába mondjuk, ahol már egyedül nem tudnál carryzni..

onnantól kezdődne a szívás szerintem, bár ha a meccsek felét nyered és jó az mmr-ed, akkor feljutsz.


Egyébként challenger tudással akármi történik nem kerülhetsz bronzba. Hidd el, azért vagy bronz legalján, mert oda való vagy

2015. febr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Oh, és az előttem lévő igazolt engem :D kérdező, tudod ki vagyok c:
2015. febr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Maradjunk annyiban, mind a korom mint az értelmiségi szintem meghaladja a tiédet, elég csak a válaszaidra nézni.


Az elképzelésed továbbra is téves, miszerint csak win-nel (7 db) fel fog dobni egy unrankedot gold 5be. Létezik egy kifejezés, a KDA (kill/death/assist), ami elég erőteljesen befolyásolja az MMR-edet (MatchMaking Rating). Minél nagyobb az MMR, annál nagyobb divízióba fog bedobni. Minden szintnek megvan a minimum belépő MMR-je. Ha te alatta vagy, akkor 99 ponton fog hagyni és nem adja meg azt az egyet, csak ha a nyerések által feljebb megy az MMR-ed, amihez meg rendes KDA-ra is szükség van.


Ha az átlag MMR pontod jóval magasabb, mint az aktuális szint, ahova kerültél, akkor egy nyeréssel több LP-t (Elo Point, Élő Árpád magyar sakkozó után) fogsz kapni, vesztésnél pedig kevesebbet von le. Ez fordítva is igaz, ha alacsony az MMR-ed az aktuális besoroláshoz képest, kevesebb pontot kapsz nyeréskor és többet von le vesztés után.


Ezen egyszerű rendszerből kifolyólag, ha te 0/10/1 és hasonló társaival nyered a köröket, nagyon alacsony lesz az MMR-ed, és alacsony ligába is fog bedobni.


Természetesen, mivel a műveltség sugárzik rólad, ez gondolom egyértelmű számodra.


A másik: Ha valóban challenger, vagy minimum diamond tudásod lenne, akkor már régen kijutottál volna minimum goldba egy jó top vagy mid main lane-léssel. Tipikus bronz és silver felfogás, hogy a csapat rossz, én nem hibázom semmiben, csak ők lehetnek hibásak, meg a többi.


HA meglenne a tudásod challengerhez, napi 4-5 folyamatos winnel 1 hét alatt simán feldobálna diamond aljába, ugyanis sok folyamatos nyerés után (8-10 db) a rendszer úgy érzékeli, elnézte az MMR-edet és nem csak egy szintet léphetsz, de akár többet is (pl silver 5-ből nem silver 4be dob kvalifikáció után, hanem silver 1be és társai).


Véleményem szerint első körben EUW szerveren érd el a dia 2 rangot (3-4 ezer meccs), utána érdemes csapatot keresgélni, addig nincs értelme, mert senki nem menne veled (nem hívnak csapatba), vagy szimplán kiröhögnek és nem fogadják el a csapatba hívást.


Sok sikert tapasztalat gyűjtéshez és a bronzból való kijutáshoz. Ajánlom a tankosabb top és mid lane-t, mint a bronzban fellelhető Darius, Singed top, Annie mid és a többi. Ha jól csinálod 1v5-ben le kell tudnod ölni őket.

A minimum 7 rúnaoldalt ne felejtsd el teljesen feltölteni tier 3-as rúnákkal.

2015. febr. 3. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
vvortic, te vagy az?
2015. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"bronz5-oskent challenger jatektudassal"



Ez kész. xD Itt teljesen kiégtem....


Persze gyanús, hogy fake kérdés...

2015. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden lolos videóhoz, amit kiraktak redditre, ír egy gyerek, aki a csapattársai miatt bronze 5ben ragadt, pedig challengert érdemelne, és még az lcst is megnyerné. AD Lee Sin supporttal, AD Soraka junglerrel, Tank mid Braummal, Tank top Tristanaval és ADC LeBlanckal szokott játszani, de mindig veszít, mert visszatartják.
2015. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

1 Kedves 6. valaszolo! Koszonom a valaszodat :)

2 Tudom ki vagy :D

3 Igen en vagyok vvortic

2015. febr. 3. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!