Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek voltak a legjobb...

Melyek voltak a legjobb videojátékok melyekkel eddig játszottál?

Figyelt kérdés

Akár történetileg, akár élményileg, akár bárhogyan... :)


Nekem:


6. L4D2 ( körülbelül 200 órám van benne)

5. Mass Effect 1-2

4. Crash Bandicoot 1996 Egyik első játék amivel játszottam és azóta is megmaradt bennem az igen hangulatos atmoszféra...

3. Bioshock "trilógia" (A második rész kijátszása után ajánlom a könyvet elolvasni)

2. Half-Life sorozat (Az 1. is, de inkább az utána következő részek)

1. Team Fortress 2 -Azt hiszem az a tény, hogy kis híján 1 000 (Fucking EZER!) órám van a játékban magáért beszél!-

Na és nektek?


Előre is köszi! :)



2015. febr. 3. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Crash Bandicoot játékokat én is imádtam, PS1-en rengeteget nyúztam őket, főleg a Warped-ot és a 2-őt.


Mafia, LA Noir, Spot goes to Hollywood, PES 6, GTA San Andreas, Just Cause, Far Cry

2015. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Payday The Heist, Kane and Lynch 1-2, Jedi Knight 2 Jedi Outcast, Jedi Knight Jedi Academy, Ghost Recon, Ghost Recon Advanced Warfighter 1-2, Rainbow Six Vegas, Splinter Cell széria (Convictionig, az utóbbi 2 SC játékot nem toltam még), Assasins Creed 1, Republic Commando, Brothers in Arms Trilogia, Medal of Honor 2010 és Warfighter, Prince of Persia Trilogy és 2008, Mortal Kombat Deadly Alliance - Deception, God of War 1-2, Freedom Fighters, Dragon Ball Z Infinite World és Tenkaichi 3, Legacy of Kain sorozat, Nekketsu Soccer, Super Mario, Adventure Island, Max Payne 1-2, Deus Ex, Fable The Lost Chapters, The Void, Kingdoms of Amalur Reckoning, FarCry2, Murdered Soul Suspect, Spec Ops The Line, Diablo 2, StarCraft, Tom Clancy's Endwar, CS 1.6, Half Life


Ezek ugrottak be, amik valamilyen oknál fogva számomra maradandót alkottak!

2015. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

GTA sorozat, főleg a 3 meg az 5!

Mafia 1, szigorúan az 1, egy legenda!

Max Payne 1-2, szintén legenda!

Vampire The Bloodlines, ha van játék. aminek félelmetesen hangulatos, akkor ez az!

NFS UG 1-2, Carbon legjobb arcade!

Suffering 1-2, legjobb lövöldözős, messze veri a legtöbb szar, szemét cod játékot.


Nagyjából ennyi, látszik, h manapság már nem igazán tudnak jó játékot csinálni:)

2015. febr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

gta sorozat

batman aasylum

hl sorozat

witcher

tomb raider sorozat

nfs carbon

2015. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, még jöhetnek! Eddig mindenkinek ment a pont :) És igen tényleg látszik, hogy manapság nem igazán tudnak jó játékot készíteni, de több mint valószínűnek tartom, hogy ezt csak mi "régi motorosok" (és még nem is olyan régiek) érezzük így. Majd a mostani generáció párév múlva meg az akkori új játékokat fogja "szidni" és a mostaniakat dicsérni.

Számomra ami érthetetlen az az, hogy hogyan is olyan sikeres az AC és COD. Szerintem mindegyiknél az új részek kifejezetten rosszak.

De akármennyire is szerettem a Vice City-t a GTA V igenis jó lett. Meg nekem a Tomb Raider 2013 is bejött.

2015. febr. 3. 15:29
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
A mesterlövész
2015. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megaman sorozat, Fire Emblem sorozat, A Link to The Past, Soldier of Fortune (1), Deus Ex (1), Planescape: Torment, Etherlords sorozat, Silent Storm, Red Alert 2, Sacrifice, MDK 2, Warhammer 40k Dawn of War, Age of Mythology, Alpha Protocol, Fallout sorozat, Baldur's Gate 2, The Secret of Monkey Island, Day of The Tentacle, Heroes of Might and Magic 3, Unreal Tournament (1), Legacy of Kain sorozat, Jagged Alliance 2, Wizardry 8, Galactic Civilizations 2, Space Rangers 2 Reboot, Tron 2.0, Evil Islands, Freelancer, Worms World Party
2015. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok:


Én mondhatni öreg motoros vagyok (nincs 2 éve hogy van olyan gépem, ami viszi a játékokat 2005 után is..)

és az őszinte véleményem az, hogy a régi játékokban valóban van valami, ami miatt jobbak, többek, DE az újak között is akad, amiben ugyanez megtalálható. Csak szimplán már másképp állunk az adott programokhoz.

3-as válaszoló: Köszönöm, The Suffering, ezt kihagytam, ez még iszonyat jó volt. Mai napig ott van a polcomon egy olyan kiadás, ami alapból magyar feliratos, és 1 lemezen szerepel a két játék. Ez a kiadás indított el, hogy vásároljak PC játékokat, érett korom első eredeti PC-s lemeze. :) Azóta csak eredetivel játszom.


Kérdező!

A CoD túlértékelt, de meg kell hagyni hogy egy kellemes, egyszerű árkád móka. Jómagam nem vagyok rajongója, de elismerem hogy kellemes kikapcsolódást nyújt. Számomra semmi több.

Az AC első részének a sztorija, pedig elképesztő! Ha valakinek van egy kis világismerete, az rájöhet bizonyos dolgokra a játék folyamata során. :) Az újakról nincs véleményem, a Brotherhoodot játszom most, ami a tömérdek hibája és hülyesége ellenére egy jól összerakott produktum lett.

2015. febr. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

The Elder Scrolls IV: Oblivion


Új gépet vettem miatta. Két hónapon át minden szabadidőmben rajta függtem. Kimaxoltam két karaktert: egy harcos-varázslót és egy sima varázslót.

Akkora hatalmam volt, hogy az Oblivion-kapukat már az érkezésem hírére bezárták, a Daedrak sírva könyörögtek gyors halálukért. ;-)

Szóval, nagyon élveztem, majd meguntam, mert így már túl könnyű volt. :-(

Érdekes, hogy a rengeteg kaland ellenére a fő történetszálat sosem vittem végig...

2015. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is a régi játékok sokkal jobbak voltak:) emlékszem még amikor egy régi "gamer pc-n" játszottuk a far cry 1-et fifa 06-ot Gta Vice City,San Andreas meg a jó öreg CRT monitoron

Régi szép idők:( :)

2015. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!