Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyek voltak a legjobb...

Melyek voltak a legjobb videojátékok melyekkel eddig játszottál?

Figyelt kérdés

Akár történetileg, akár élményileg, akár bárhogyan... :)


Nekem:


6. L4D2 ( körülbelül 200 órám van benne)

5. Mass Effect 1-2

4. Crash Bandicoot 1996 Egyik első játék amivel játszottam és azóta is megmaradt bennem az igen hangulatos atmoszféra...

3. Bioshock "trilógia" (A második rész kijátszása után ajánlom a könyvet elolvasni)

2. Half-Life sorozat (Az 1. is, de inkább az utána következő részek)

1. Team Fortress 2 -Azt hiszem az a tény, hogy kis híján 1 000 (Fucking EZER!) órám van a játékban magáért beszél!-

Na és nektek?


Előre is köszi! :)



2015. febr. 3. 10:12
1 2
 11/12 anonim válasza:

A Team fortress 2 nekem abszolúte első számú játék, még nem játszottam ennél jobbal. Eszméletlen pörgős, ráadásul nem vaszi magát annyira komolyan, nem úgy mint a CoD széria.

Kedvenc játékaim pedig még a StarCraft és a Transport Tycoon. Az ilyen játékoknak megvan a maga hangulata :D

2015. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nem vagyok egy hatalmas gamer, de nekem a következők:

Dark souls 1-2-3

Bloodborne

Mario Odyssey

Breath of the Wild

Rayman Origins

The Last of Us

Heavy Rain

GTA 4-5

Shadow of the Colossus

Zelda: Spirit Tracks (igen, bizony ez a rész, mert a bátyám DSén sokáig ez az egy játék volt fent :DD)


Hirtelen enyi játék jutott eszembe, látszik rajtuk, hogy nem vagyok egy öreg motoros, dehát na, valahol el kell kezdeni :DD

2019. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!