Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki megvette közületek a sims...

Aki megvette közületek a sims 4 outdoor retreat-et, hogy csinálta?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy origin-en keresztül lehet, és a kosárig is eljutottam. A vásárlást is végig csináltam mastercardos, eurós, aktív bankkártyával még is a legvégén hibaüzenetet ír ki: sikertelen tranzakció próbálja meg később

2015. febr. 5. 12:36
 1/1 patrikelemen válasza:

dettó, friss mastercardos bankártya, magyarországi origin

beírtam mindent ami kell megrendeltem, nem törtét semmi. a számlázási előzményeknél kiírta, hogy sikertelen a lejárat vagy mi miatt. valamikor 9028 hibakódot dobta ki. vagy 5ször megpróbáltam és a végé felé már a kártyaszámot se fogadta el. és a sláger próbálja meg újra

írtam e-mailt a magyar EAnek, hogy mi lehet probléma és,hogy remélem nem fogják 5ször levonni s 20 eurót

amúgy nem értem miért nem lehet EAs pontkártyát venni magyarországon vagy outdoor retreat beváltókódot az üzletekben

2015. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!