Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki már megvette közületek...

Valaki már megvette közületek Lady Gaga Fame nevű parfümét? Egyáltalán már lehet kapni, és ha igen hol?

Figyelt kérdés
Akinek van már ilyen parfüme az légyszíves írja le hogy neki hogyan tetszett és hogy milyen illata van! A válaszokat előre is köszönöm! :)
2012. szept. 14. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Allee-ban már láttam, illatára nem nagyon voltam kíváncsi
2012. szept. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hu én már találkoztam vele. müllerben douglasban már mindenhol van (itt pesten)

nekem az illata először semmi extra...többet vártam volna...aztán 1-2 óra múlva nem tudtam mi ez a finom illat amit érzek, és rájöttem hogy a parfüm most adta ki igazán magát :) rajtam nagyon finom volt

még barátkozok vele párszor de szerintem fogok belőle venni :D


21L

2012. szept. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Így most már nagyon kíváncsi lettem rá :) köszi hogy válaszoltatok

!

2012. szept. 15. 13:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami nagyon különlegesre, egyedire, extravagánsra számítottam Lady Gaga stílusából ítélve. Ehelyett egy bántóan átlagos, édes, szokásos mainstream cukorillattal sikerült megismerkednem. Hordható, viselhető, nincs vele semmi baj, de annyira semmilyen, hogy pénzt tuti nem adnék ki érte. Ebből is látszik, hogy a celebillatoknak semmi közük a "gazdáikhoz".
2012. szept. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a mamutban lehet kapni a duglas ban :-)XD
2012. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Teljesen átlagos, többre számítottam, én se adnék ki érte pénzt. Ráadásul többet kellett fújni belőle, hogy pár másodperc után is érezzem az illatot. Shakira új parfümjéhez képest meg főleg, ha muszáj lenne gondolkodás nélkül Shakiráét választanám, ha nem lennék Armani és Valentino függő. Én se veszek celeb-parfümöket.
2012. szept. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!