Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megszeretném venni a minecraft...

Megszeretném venni a minecraftot!? TÖBBI LENT!

Figyelt kérdés
Na azt szeretném megkérdezni tőletek,ha megveszem paypallal a minecraftot akkor mennyi időt kell várnom hogy premiumos legyek? És a regisztrált email címre jön a kód? Válaszotokat várom, előre is köszi!

2015. febr. 6. 18:00
 1/8 anonim válasza:
0%
minek az ha ingyen is leszedheted? sokan csinálják én nem minecraftozom de tudom hogy vannak tört verziók (haverok)
2015. febr. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pl.: azért mert a szerverek jobbak,és nem szeretem azokat a "10" éveseket.
2015. febr. 6. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:

5 perc vagy kevesebb volt, amikor még mojang-é volt a cég és megvettem.


Amúgy eredetinek is megvannak az előnyei, pl nekünk van saját szerverünk és csak eredetivel jöhetsz fel, szóval nincs olyan, hogy letiltok valakit és visszajön másik névvel meg társai, elég sok előnye van.

2015. febr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köüszönöm a válaszokat! Végül megvettem. És mi a szervered ip-je?
2015. febr. 7. 10:30
 5/8 A kérdező kommentje:
*Köszönöm xD
2015. febr. 7. 11:54
 6/8 anonim válasza:
Én is meg akartam nemrég venni PayPal-lal a Minecraftot, de a fizetést mindig elutasította. Neked működött rendesen? Mert én rájuk kentem magamban, hogy ők a ludasak, de ha neked most működött, akkor nálam van a hiba. (Mást tudtam fizetni, igaz, azt nem PayPal-lal, hanem PayU-val.)
2015. febr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát én úgy csináltam,hogy egy haverom aki értett a paypalhoz megvetettem vele,és átutaltam neki. Am nekem is elutasította a vásárlást. Valami visszaigazoló emailt kell nézni
2015. febr. 9. 18:00
 8/8 anonim ***** válasza:
De jó lenne, ha (mint minden más játékot) bemennék a boltba és a kezembe adnák. Nem az hogy lekérdezik még az ember gatyamértetét is utánna meg lenyúlják a kártyámról az összes money-t. Ejnye-bejnye Notch.
2015. aug. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!