Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends: Senki nem...

League of Legends: Senki nem szereti Master Yi-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb 2 hete kezdtem el a LoL-t, van összesen 10 meccsem. Eddig 2 öléssel örültem, azt volt a legtöbb, amit egyszerre egy játékban öltem. Egészen máig: Ma resti meccsen PvP-ben 33-at öltem, nagyon jól fejlesztettem Yi-t. Nagyon megörültem, hogy ilyen erős, tényleg, ha valakire rászálltam, akkor az ott meghalt. Ehhez képest viszont amikor olvasgatom, hogy kinek ki a kedvenc karaktere, sehol sem láttam, hogy valaki Master Yi-t mondta volna. Miért van ez? Nyugodtan hideget-meleget! :)



#League of Legends #Sirius #Master Yi #csütörtöki feedelés
2015. febr. 6. 23:17
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
...ma esti*...
2015. febr. 6. 23:19
 2/21 anonim ***** válasza:
52%

Mert gyenge karakter. Kis szinten (20 alatt) rúnák nélkül még csak-csak elmegy, viszont 20 felett, amikor bejönnek a rúnák halott. 20 felett már úgy pickelnek, hogy legyen minimum 1 sneared vagy stun/knock up, az elkapta yi-t és meghalt, vége.


Olyan mint Darius, Bronze/Silver szeretik, de afölött már skillesebb karakterrel szétverik (Irelia meg társai).


Ha te szereted, használd bátran. Ez olyan, mint mikor kis accozom és viszem Teemo-t mindenki nooboz, pedig rúnák nélkül, kis szinten igenis erős, akárcsak Tryndamere vagy Fiora.


Akik irogatják a kedvenc karaktereiket többnyire silver teteje, vagy felette állnak. Ott meg már nem ér annyit Yi, mert nehéz vele betámadni jungle-ből, hacsak nem ultizol, top-ra vannak jobbak, amik szétverik, szóval kb erről van szó.


De mint írtam, kis szinten egy jó builddel tud hasítani, ha te szereted, játssz vele.

2015. febr. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi, jöhet még! :D
2015. febr. 6. 23:24
 4/21 anonim ***** válasza:
48%
mert nagyjából 0 cc-je van a hősnek,míg egy vi,sejuani vagy jarvan cc-s karakterek amik team fightba eléggé hasznosak+nagy a dmg-ük és még tankok is (jó sejuani nem egy 1 hitelős karakter),nem is a runa ami számít hanem hogy egy papír 0 cc-s yi 30 mit csinál team fight-ba egy leona+jarvan combo ellen?persze kis szinten nagyon jó mert ott mindenki magáért harcol és nem gondolkozik csapatba,ezért népszerűek ezek a karakter,na meg hogy kizárólag 1 lane-en játszhat,amíg több másik karakter jó 2 lane-n is (pl jarvan)
2015. febr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ahaaa... Köszi, így már értem! :) Esetleg tudnátok ajánlani későbbre egy jó karaktert? Pl Katarina jó? :D
2015. febr. 6. 23:50
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
nem tudom miért írtam oda a 30-ast:D de katát nemrég nerfelték,ezért én félve merném elhozni,melyik lane-n szeretnél játszani?
2015. febr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 koviberci válasza:
58%
Azért nem írják sokan a kedvencüknek Master Yit mert könnyen kijátszahtó. Az ellenségeden múlik hogy tudsz érvényesülni, ha le tudnak fogni (stun) vagy feldobnak (knock-up) akkor ott meghal. Kis szinten az emberek nagyrésze nem tud célozni ezért vidd és szétszedsz mindenkit. Amúgy én ajánlom még Teemot, ő is ilyen, könnyű és halálos, ha ráérzel nagyon megtetszhet, és utálni fog mindenki mert mindenkit megölsz vele. Szerintem aki még erős az Trynda és nagyobb szinten is szeretik. Próbálgasd a free-ket is.
2015. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 TriwilderMC válasza:
22%
Èn szeretem Master yi-t! Topra botra ès jungelben is megállja a helyèt! Ha jol bildelsz rettegni fognak tõled! Szerintem mások azert nem választják a kedvenceik közè mert èppen nem az ilyen karakterrel jók. Amúgy ha master yi tetszika akkor tryndameret en is ajanlom. Tryndra op jungeles toop os ès botra support kènt is csak csak használható. De tryndramerènek is fontos a bildelèse ès attól függ a bildek vásárlása, hogy milyen lenre viszed!
2015. febr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%
8. remélem ki fogod te is nőni ezt a metát
2015. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%

Nekem kedvenceim:

Top: Master, Trynda, Xin Zhao, Tristana és Fiora.

Mid: Master, Trynda, Xin Zhao, Akali, Kata, Braum és Fiora.

Jungle: Master, Trynda, Xin Zhao, Soraka és Fiora.

Support: Master, Trynda, Xin Zhao, Lee sin és Fiora.

ADC: LeBlanc, Soraka, Lux Master, Trynda, Xin Zhao és Fiora.

2015. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!