Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Spore - A galaxis középpontjáb...

Spore - A galaxis középpontjában mit hablatyolt az a kis űrhajó (Steve)?

Figyelt kérdés
A Spore nevű játékban eljutottam a galaxis középpontjába, ahol dumált az a kis robot. Mondott valami olyat, hogy vannak szállodáik, és ha meg akarom látogatni, akkor keressem a Nap körül. Vagy valami ilyesmit mondott. Ezt csak a poén miatt mondta, vagy tényleg el lehet menni oda a bizonyos helyre?

2015. febr. 7. 16:45
 1/3 nontau válasza:
Ha tudományosan közelíted meg akkor nehéz eljutni a galaxisunk középpontjába. Nagyon sok akadályba ütköznénk, csillagok, gázfelhők,stb. Ha pedig az idő és sebesség tekintetében vizsgáljuk a kérdést, lehetetlen a mai technológia mellett. Még a Mars bolygóra is nehéz, pedig az tényleg a szomszédban van csillagászati léptékben. Javaslom kezeld a játékot megfelelő helyén!, a mese szintjén.
2015. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
??? Te valamit félreérthettél.. Én nem akarok semmilyen tudományt keresni. A játékban, a SPORE nevű játékban, ha eljutsz a galaxis közepébe, akkor egy kis robot dumál neked. És mondja, hogy keressem meg a nap utáni harmadik aszteroidát. Mert a Spore virtuális galaxisába belerakták a mi naprendszerünk mását, amit már meg is találtam. Azért tettem fel a kérdést, mert azt, hogy keressem meg a Nap utáni harmadik aszteroidát, nem értettem teljesen. És ha a kérdést a játékok kategóriába tettem, nem gondolkoztál el azon, hogy félreértettél valamit, amikor elkezdted írni a válaszodat? Ha tudományosan akartam volna megközelíteni, akkor nem a Szórakozás - Játékok kategóriába teszem. És, hogy a rosszul olvasók is megértsék, hogy melyik játékról van szó, a kérdésemben azért az első szó az, hogy Spore. Azért még várom a válaszokat.
2015. febr. 8. 11:10
 3/3 Tudi200 válasza:
A galaxis középpontjába el lehet jutni (ami egy hatalmas feketye luyk/féreglyuk) amibe be lehet repülni.
2015. márc. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!