Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fel raktam a silent hill...

Fel raktam a silent hill alchemilla-t és kiválasztható nyelv angol és orosz. Angolra megyek mégis orosz a játék miért?

Figyelt kérdés

#angol #mód #Silent Hill #silent hill alchemilla
2015. febr. 8. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Rakj be magyarítást...
2015. febr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
van hozzá? én sehol sem találtam
2015. febr. 8. 08:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Több mint valószinű,hogy te csak a telepítési nyelvet állítottad angolra,telepítés közben biztos ki lehet választani,hogy a játék is angol nyelvűlegyen.Telepítéskor keress egy olyasmit hogy Optional settings vagy valami ilyesmit,azon belül biztos ott lesz a játékra vonatkozó nyelvválasztás.
2015. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs ott.Csak azok vannak hogy parancsikont hozzon e létre meg ilyenek.
2015. febr. 8. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a játék teljes címe?Gondolom torrent tracker-ről töltötted le,másold ide a címét,mert ha eredeti release utána tudok nézni.
2015. febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Silent Hill Alchemilla [RUS ENG] RePack by R.G. Freedom
2015. febr. 8. 20:35
 7/8 Winkler György válasza:
Nálatok is lefagy azon a részen ahol már túl vagy a második épület átkutatásán és újból kinn bóklászol az utcán? Ilyenkor nálam gyakran előfordul hogy mikor ajtón megyek át, kidob a gép az asztalra, kilép a programból..
2015. márc. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én még nem játszottam vele mert nem angol.Erre szeretnék ötleteket kérni h mit tegyek h ne orosz legyen
2015. márc. 29. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!