Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik championt vegyem meg...

Hzsozsol kérdése:

Melyik championt vegyem meg LoLban?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég kezdtem a játékot, lvl 15 vagyok. 450es champekből már majdnem mind megvan, valamint van 2 1350es karekterem is, most egy pár 4800as között gondolkodom, mivel néztem videókat és eléggé tetszenek ezek a championok:Ahri, Caitlyn, Vayne, Ezreal. A kérdésem az lenne, hogy melyiket lenne érdemesebb megvennem? Az se baj, ha nehéz használni, mivel szeretem a kihívásokat:D Tudom, előbb-utóbb mindegyik champ meg lesz de most szeretnék egy 4800asat venni, ami azért nincs meg olyan hamar. Ha írsz egy választ, megköszönném ha indokolnád is azt, hogy miért pont azt vegyem meg.

2015. febr. 11. 15:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Esetleg még Talon kerülhet be a sorba.
2015. febr. 11. 15:55
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég nehéz erre válaszolni mivel nem írtad le, hogy mégis mivel tudsz jól játszani mert ha jungle akkor egy Jarvan IV vagy 6300-asak közül Vi.Ha assassin akkor Talon, Yasou, Zed.

Ha support akkor ajánlom Thresh-t.Ahri miden erős tud lenni, Caitlyn nagyon erős adc.Amiket felsoroltál mind jó csak más más kategóriák.=))

2015. febr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!