Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Euro Truck Simulator 2-ben...

Euro Truck Simulator 2-ben hogy lehet egy újonnan felfogadott sofőrnek odaadni az eddig általam vezetett kamiont?

Figyelt kérdés

Tehát eddig volt 4 kamionom, és (rajtam kívül 3), tehát összesen 4 sofőr, mindenkinek 1-1 kamionja volt.

Felvettem még egy sofőrt, és az eddig általam vezetett kamiont szeretném neki odaadni, hogy én átmenetileg ne saját kamionnal, hanem megbízott fuvarokkal szerezzek pénzt.


Direkt egy ilyen küldetést vállaltam el, hogy ne legyen használatban az eddig általam használt kamion, de sehogy se tudom az új sofőrnek "odaadni", még mindig nálam van, pedig jelenleg is egy megbízott kamiont vezetek, nem a sajátomat....


Borzasztó a játékban ez a cég menedzselése dolog, egyszerűen nem tudom hogy kellene odaadni az egyik üres emberemnek az éppen általam nem használt kamiont.


Ötletek?


2015. febr. 14. 18:50
 1/1 anonim válasza:
Cég igazgatása - kamionok: itt kiválasztod saját kamionod - áthelyezés: és áthelyezed a választott sofőr garázsába a sofőr helyére. Ott megkeresed a sofőrt akinek adod le OK-ézod és kész is
2015. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!