Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg lehet oldani így az RC autót?

Meg lehet oldani így az RC autót?

Figyelt kérdés

Van egy kb. 10 éves Nikko terepjáróm, anno 16 ezer volt, az autó, a hálózati töltő, és a 2 akksi kifogástalan.


Egyedül maga a távirányító halt meg, és amikor kicsi voltam, bele is nyúltam, mert hát a gyerek ész, még ma is a fejemet fogom, és a boltban azt mondták, hogy a nikkó az egyedi frekvencia és nem lehet más távirányító hozzá.


De az autó jó, és ha mondjuk veszek egy 2 csatornás távirányítót, amihez adnak 1 vevőt, 2 db kormányszervót, és ezek beépíthetőek a régi helyére, akkor mivel új a vevő, nem lehet, hogy működne?

És az előre/hátra hogy oldható meg?



2015. febr. 15. 01:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Keresd fel a "www.hobbielektronika.hu" honlapot, ezen sok fórumon lehet különböző elektronikus témákban kérdéseket feltenni. Talán olyan megértő "hozzáértőt" is találsz, aki esetleg meg tudja javítani a játékod. (Az általad leírt átalakítást csak végszükség esetére javasolom, különösen rádiótechnikai szakmai ismeretek nélkül.)


A különböző fórumokon önzetlen, segítőkész emberekkel veheted fel a kapcsolatot, akik szakmai kihívásnak tekintenek bizonyos problémákat, mint pl. a tiéd is.

Nem a reklám helye, de célszerű ha (ingyenesen) regisztrálsz a honlapon, nekem évek óta kedvenc kikapcsolódásom a különféle témakörökben kalandozni.

Biztos vagyok benne, hogy a kérdésedre találsz megoldást. (Magam is rendelkezem némi ismeretekkel a kérdéseddel kapcsolatban, de nem vagyok ezen a területen profi, s nem akarok a kedves, szívedhez nőtt játékodon esetleg további kárt okozni.

2015. febr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ.


Egyébként ilyen cuccosom van:

[link]


Nikko Ford F150

Ez nem az enyém, de pontosan ilyen mint darabja.

2015. febr. 16. 16:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól néz ki...

Továbbra is javasolom a fenti fórumok között szétnézni, vannak a fórumtársak között ilyen jellegű távirányító rendszerekben profi, hozzáértő, segítőkész emberek!

2015. febr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!