Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki próbálta innen sinle...

Valaki próbálta innen sinle playerben a Battlefield 4-et az utolsó frissítéssel (volt javulás teljesítmény téren, van különbség)?

Figyelt kérdés

Athlon IIX3-as 3.30 GHz-en próbáltam, de úgy ahogy az NFS Rivals annak rendje és módja szerint it is akadozó hang, recsegő effektek, szinte FULL CPU kihasználtság...



Enne kellenére 2 magos gépigány a minimum és midnent levettem.


RELAODED adott ki rá frissítést 1.47 GB (mert ilyet megvenni nem fogok, kamu gépigénnyel) csak érdekel mire számítsak a Hardline terén.


Megint hasára csapott gépigényre számítsak vagy még vannak közöttük földön járók és legalább betartják legalább amit publikálnak.


A changelogokból nem lehet kivenni, hogy a single részt is értinti vagy sem, olyan összecsapott ott is az egész...


Ez a legutolsó: Battlefield.4.Update.v104788-RELOADED


2015. febr. 16. 02:34
 1/1 CptTomato ***** válasza:
3x toltam végig a single-t egyszer törttel semmi javulás.... de nem volt vele semmi gondom soha
2015. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!