Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik a kedvenc Sims 3-as...

Mik a kedvenc Sims 3-as egyedi tartalmaitok?

Figyelt kérdés
A szomszédságokon kívül!

#sims-3-kedvenc-egyedi-tartalom
2015. febr. 16. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem pontosan értem...
2015. febr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mit nem lehet érteni? Sims 3-as egyedi tartalmak a Sims 3 oldaláról( vagy máshonnan letöltött ) ruhák,tárgyak,szomszédságok(a hivatalos szerkesztőktől pl. Midnight Hollow,Dragon Valley,asszem így hívják ezeket, magánembertől híresebb pl.a Setra szomszédság) ......


A kérdés pedig arra irányult,hogy kinek mi a kedvenc egyedi tartalma.Van-e kedvenc letöltött háza,stb. Vagy ott van a Sims3 készítőitől angol nevén a Grandpa´s Grove, vidámpark,játékbolt....

2015. febr. 18. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Természetesen a nekem tetsző bőrtónusok. Undorító a grafika nélkülük.
2015. febr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszadó!! Én már nagyon rég keresem a bőrtónusokat, semmi sikerrel nem tudnád linkelni ahonnan töltöttél?
2015. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te hol, vagy hogy kerested, és hogy nem találtál egyet sem, de én itt látok kismillió oldalt:


[link]


[link]


Meglepő, de ezt írtam a googlebe: sims 3 skin tones



Amiket a legjobban szeretek:


[link]


[link]


Legalábbis szerintem ezek néznek ki legrealisztikusabban, és a legszebben a játékban. Igényes munka mind a két fajta. Navetsea-ból ott van az összes az oldalon, dtarfruitból is van még, ha akarod rákereshetsz.


Remélem segítettem :)

2015. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*starfruitból
2015. márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm! :)
2015. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit :)
2015. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!