Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 (LT 3. 0) konzolomhoz...

Bikemano kérdése:

Xbox 360 (LT 3. 0) konzolomhoz csatlakoztathatok flash drive-ot mentés céljából?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a lash drive nem lehet nagyobb mind 16 GB, azt is tudom, hogy előbb PC-n FAT32-be kell formázni, majd usb-n keresztül összekötöm a konzolal ezt eddig tudom.

Elméletileg a konzol beállitás menüjében a storage menüpontnál meg is kell jelennie.

Na most az lenne a kérdésem, hogy ez után egyből a flash drive-ra menti a játék mentéseket, vagy még valamit be kell állitanom, illetve ha nem ismeri fel a flash drive-ot azt hallotam vissza kell állitani gyári beállitásokra de az a flash elvesztését jelenti, ebben az esetben mit tegyek, hogy a flash ne veszen el? Köszönöm a válaszokat!



#Xbox 360 #flash drive #xbox 360 játék mentés
2015. febr. 17. 10:38
 1/1 A kérdező kommentje:
Minden nap ránézek a kérdésre, de nem érkezik válasz... :) Na mindegy, megyek vásárolok egy flash drive-ot és kiprobálom magam, gondolom kárt nem okozok az xbox flashelésében :)
2015. febr. 22. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!