Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek melyik a kedvenc MOBA-tok?

Nektek melyik a kedvenc MOBA-tok?

Figyelt kérdés
Szerintem a 3 legjobb MOBA a Dota 2, LoL és Smite. Én a lolt próbáltam ki először, most tervezek elkezdeni Smite-ozni. Dota-t nem próbáltam még.

2015. febr. 18. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval a Dota-t nem próbáltad még, de szerinted bent van a 3 legjobb között.


Gratulálok.

2015. febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hallod, gondoltál már rá, hogy eseteg streameken láttam?
2015. febr. 18. 11:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Videók alapján nem lehet megítélni a játékmenetet.
2015. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké, igazad van, de igazából a ti véleményetek érdekel. Esetleg van e még olyan MOBA, ami még jó?
2015. febr. 18. 12:34
 5/10 anonim ***** válasza:
ez most kb olyan volt mintha a NFS kijatszasa utan azt allitanad hogy tudsz vezetni...
2015. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fasza, most fejtettem ki, hogy a TI véleményetek érdekel. Akkor megfogalmazom másképp: szerintem a 2 legjobb a LoL és a Smite.
2015. febr. 18. 13:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Dota 2 a kedvencem.
2015. febr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szupi2 válasza:
A dota 2 játékvilága nagyon változatos. Arra figyelni kell, hogy itt is vannak noob oroszok (cyka) meg a lolban is vannak noob lengyelek (elvileg a haverom mondandója alapján). A Dota 2-ben megkapod az összes hőst, de nagyon a stratégiára épül. Tudnod kell, hogy mikor mit kell csinálni, ezért nehéz játék, de jobb is. Aki nem próbálta még ki, próbálja, akkor is egy menetet megéri, és ha beleszeretsz, akkor kész. Csak nagyobb korúak játszanak vele (a community-ért!! :)) és akik angolul tudnak. Én Dotás vagyok, LoL-oztam, Smite-oztam, Dawngate-eztem, de nekem a Dota 2 jött be. Mindenképpen ajánlom. Ne hagyd ki a tréninget!!!!!! SEMMIKÉPP!!!!! Ne is jusson eszedbe :D ! És először csak limited heroval játssz normált, majd all pickel. Rankedet a játék már 13-as szinttől enged, de jól gondold meg, mert ha elbénázod, nehéz lesz felhozni magad (fél éve rankedezek, 500mmr-t sikerült növekednem). Sok sikert a döntésedhez ifjú (vagy tapasztalt) padawan!
2015. febr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Jófej:D ***** válasza:
Smite, mert lol-ban és a többi hasonló mobában nem tetszik a felülnézet...
2015. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8-as: ettől a fajtától kéne megszabadulnia a MOBA communityinek, az internetnek és a világnak is.


10-es: ha nem tetszik a "felülnézet", menj MMO-zni.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem a Dota legjobb, úgy, hogy azon kívül csak a LoLt próbáltam (tehát másokról nem tudok nyilatkozni). A LoL nem tetszett, túl meseszerű a kategóriája és az egészet kicsit komikusnak találom, míg a Dotában, ahogy az előzőek is mondták, stratégiák vannak, összességében összetettebb játék szerintem.

2015. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!