Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstone hogy is van ez?

Hearthstone hogy is van ez?

Figyelt kérdés

van 1000 aranyom ..összegyűjtöttem..

melyiket érdemesebb 10 pack vagy arénázni ?

hol kaphatok nagyobb eséllyel legendary-t ?

úgy értem arénába ha ott kapok pack-ot vagy ha 100 ért veszek ...

melyik érdemesebb a sima vagy a goblin-os paklit ?

illetve hogy a rankom befolyásolja-e a kártyalapok "minőségét" ?

gondolok itt arra ha 20-as vagyok(rank) akkor gondolom kevesebb az esélyem egy legendary lap megszerzésére ..minthogy sem 16-17 lennék ...

vagy ez nem befolyásolja ?


válaszokat köszi!



2015. febr. 18. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdés feltétele után azt mondom, hogy venni érdemes és simát. Arénába csak goblinost kapsz. A legendary nyitását semmi sem befolyásolja csak a szerencse. Amúgy 10packból, ha szerencséd van kapsz 1-et, mert 2-4% a legendary dropja.
2015. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Hát mi úgy vettük észre a barátommal, hogy ő, aki többször vett saját pénzén paklit, jóval nagyobb arányban nyitogatja a legendarykat, mint én, aki életemben 2 db-ot vettem. Szóval szerintem minél többet költesz rá, annál nagyobb eséllyel nyitsz jó lapokat, de lehet, hogy ez csak a mi összeesküvés-elméletünk :D A rank egyébként nem befolyásolja, hogy mit nyitsz.

Én amúgy fele-fele arányban venném a paklikat, vennék 4 rendeset, 4 gvg-t, a maradék 200-ból pedig nevezz be egy arénába, próbáld ki magad.

2015. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

1.Arénázni

2.A sima packban több legendary van szóval ha veszel (mert arénában csak gvg-set kaphatsz)

3.Hát a sima packban több a legendary

4.Nem befolyásolja

2015. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

köszi srácok

vettem 5-5 .. és lett benne 2 legendary ..:D

bár nem túl jók... főleg hogy az egyik rugóhoz van

ami nem igazán jön be ..

2015. febr. 19. 18:04
 5/16 anonim ***** válasza:

tib ekkora hülyeséget...

Honnan tudod, hogy neki arénázni éri meg? Mi van akkor, ha a simába több a legendary? Az simába mindenből jóval több van.

Am miket nyitottál?

2015. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

csak a "fontosabbakat" írom le aminek örültem ..

Hunter: flare, hiéna, charge-os kutyusok,

Mage: soot spewer (mech)

Pala: cobalt guardian (kétszer)

Rugó: preparation, conceal

Shámán: ancestor call, powermache

Lock: fel cannon,

semlegesek: robbanó bárány, emperor cobra, questing adventurer (arany)


a két legendary meg Gazlowe és Vancleef..

2015. febr. 19. 19:05
 7/16 anonim ***** válasza:

Szuper, ha szétszeded a két legendaryt és az arany questing adventurert, akkor már ott vagy, hogy 900 dust. Ha esetleg nem akarsz kifejezetten rugóval játszani, akkor a preparation se fog kelleni, az már 1000. Még egy pár napot questezel, és nyitni fogsz annyi dustot, hogy lecraftolhass egy saját legendaryt. Amit én ajánlanék az Dr. Boom vagy Ragnaros, ezek szinte minden deckben megállják a helyüket.


Addig, amíg össze nem gyűlnek a dustok, azért ne szedd szét őket, sose lehet tudni, de se Gazlowe, se VanCleef nem a főnyeremény legendary, nekem is megvan Gazlowe, de amint összegyűlik még 1-2 dolog, együtt mennek a levesbe.

2015. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
VanCleef nem főnyeremény? Jelenleg majdnem minden rugóban van. Én csak akkor törtném, ha soha az életben nem akarnék rugózni, mert ha mégis akkor veszteséget termelt csak.
2015. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az utóbbi időben még csak rugóval sem találkoztam... mindenesetre szerintem túlzottan behatárolt lap, és jobban jár, ha gyárt magának egy olyan neutrális lapot, ami annyi előnyhöz juttatja, hogy feljebb tudja magát küzdeni, és javul a winrate-je.
2015. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem milyen rankon vagy?

Én má 12 környékén is bőven találkoztam rugóval, 5 körül még több van és, ha nézel 1-2 streamet akkor lengendbe és versenyeken is van bőven.

2015. febr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!