Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstone hogy is van ez?

Hearthstone hogy is van ez?

Figyelt kérdés

van 1000 aranyom ..összegyűjtöttem..

melyiket érdemesebb 10 pack vagy arénázni ?

hol kaphatok nagyobb eséllyel legendary-t ?

úgy értem arénába ha ott kapok pack-ot vagy ha 100 ért veszek ...

melyik érdemesebb a sima vagy a goblin-os paklit ?

illetve hogy a rankom befolyásolja-e a kártyalapok "minőségét" ?

gondolok itt arra ha 20-as vagyok(rank) akkor gondolom kevesebb az esélyem egy legendary lap megszerzésére ..minthogy sem 16-17 lennék ...

vagy ez nem befolyásolja ?


válaszokat köszi!



2015. febr. 18. 15:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én is általában rank 11-12 körül mozgok, igaz az utóbbi 3 hétben nem nagyon volt időm játszani (most ezért rank 14-en vagyok), lehet, hogy megszaporodtak a rugók :)


Sajnos a rank 5 csak egy álom :D

2015. febr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

az igen...

én 1 hónapja kezdtem 20-as vagyok..

(az a szar ebben ha nem nyer az ember veszít rögtön 1 csillagot..voltam már 18 as is de visszaestem ..)

nekem a Mage és a Hunter ami a legjobban bejön....és azokkal nyerek ált.

(am ha gondoljátok írjátok meg a battle.net neveteket ..bár így is úgyis nagy főlénnyel nyernétek ellenem..... :D )

2015. febr. 20. 10:56
 13/16 anonim válasza:

Csak a szerencse befolyásolja, hogy milyen lapokat bontasz.

Vagy hogy fizettél-e a kártyákért. :D

Ha vettél pénzért 10 pack-ot, legalább 1 legendary biztos lesz benne.

Én már tavaly, nyílt béta óta játszok vele és még egy legendary-m se volt. :D

Mondjuk elég sok kihagyásom is volt, hónapokig sem játszottam vele. Úgy kb. 1,5 hónapja kezdtem el vele komolyabban játszani. És van olyan, hogy naponta is nyitok pack-ot, de van olyan, hogy csak 2 naponta.

Én simát szoktam.

2015. febr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, ma bontottak 40packot és kapott 45euroért 2legendaryt, ami teljesen átlagos, ha veszed, ha nem.

Amúgy IcegrindMage#2213. Én 2 hónapja játszok, a legjobb rank 10 volt.

2015. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Én meg aranyból vettem legalább vagy 40 pack-ot már és még 1 legendary-m se volt. Lehet, hogy csak nem volt szerencsém.

De akkor is sokkal nagyobb esély van arra, ha igazi pénzért veszel, akkor bontasz legendary-t. Jó, nem 10-20-at egyszerre. De van benne akkor is.

2015. febr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nincs... Hülyeségeket beszélsz bizonyítékok nélkül. 2-4% közt van annak az esélye,hogy 1packból legendaryt nyitsz. Azért, mert neked nem jött be ez a kis % még nem jelenti azt, hogy nagyobb esély lenne a pénzért vett packokból.
2015. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!