Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki le tudná nekem írni,...

Valaki le tudná nekem írni, hogy hogyan kell counter strike portable-t játszani? Nagyon kezdő vagyok, lécci az alapoktól!

Figyelt kérdés
mindenkit látok ezzel játszani, de én valahogy még sosem játszottam vele. hogy van ez a szerver dolog? mik ezek tmd és hasonló rövidítések? mi a legjobb fegyver? hogyan kezdjem a játékot, mit csináljak? örök hálám annak aki ezeket leírja!

2015. febr. 18. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül!
2015. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
68%

Sziasztok! segítek nektek látom szükséges!

1., Megkeresitek a játékot.

Ha meg van Elindítod(click-click(bal))

Ha nincs akkor sajnállak.

2., Start gombot felfedezed!

Most örülsz, igazán ügyes vagy!

Amikor látod,hogy már ezeket megtetted.. :

Fogod az egeret és click wasd És

TSŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!

2015. febr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Köszi majdnem nem találtam meg a start gombot de meglett és melyik az egér?
2015. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Es az egeret hol lehet beszerezni?
2015. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az egeret most is fogod... Anélkül el sem indul a gép...
2015. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minek az a béna game? Eredj és játsz Operation 7-et vagy Combat Arms EU-t. Azok már korszerűbbek és ráadásul ingyenesek is. Regisztrálsz a hivatalos oldalon és letöltöd a játékot. Nem bánod meg!
2015. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a kommentek nagy része csak a counter strike-os közösséget minősítette le. de látom azért egóból nincs hiány. és azért nem ártott volna elolvasni a leírásban lévő kérdéseket, de anélkül is egyértelmű hogy nem a start gomb meg az egér okozott problémát, hanem például a rövidítések így is eshetett meg az, hogy a tdm-et elírtam. :D ha nem akartok segíteni, akkor ne segítsetek, nem érdekel, de akkor kíméljetek a lenéző kommentektől
2015. febr. 24. 12:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező: Akkor nem kell értelmetlen kérdést feltenni. Letöltöd/megveszed a counter strike portable játékot, telepíted, és elindítod, ennyi. Szerver IP címeket találsz googleba, meg bárhol. Azt pedig pontosan írd le, hogy melyik rövidítés nem tiszta... A legjobbfegyver is kétértelmű dolog... valaki az awp-t szereti, valaki a kispuskát, valaki az AK-t...
2015. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Suliban ezzel toltuk számtechen mindig.:'DDD Beregisztrálsz utána belépsz keresel egy neked tetsző szervert és elindítod. TDM=Team Death Match ami. Ez annyit tesz, hogy ha kinyírnak akkor újraéledsz. Classic= nem éledsz újra csak ha az egyik csapat győz és új meccs kezdődik. Fegyverek közül AUG, M4A1, AK47, vagy AWP Sniper. Ezek a legjobbak. Vannak még olyanok is, hogy ctf ez pedig zászlót lopni kell aztán vinni a bázisodra. Lehet taktikázni is mint pl. fel tudsz ugrani párkányokra ilyesmi, de ez nem annyira ajánlott mert le hackereznek meg nyomiznak. A többit te tapasztald ki. Hidd el olyan gyorsan belelehet tanulni, hogy..... Én úgy kezdtem, hogy mindenki szanaszét lőtt most meg 8000-2000 statom van.:D Stat=statisztika átlagban mennyit ölsz és hányszor ölnek meg kb. Sok szerencsét a továbbiakhoz!
2015. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!