Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezt a bugot csak én vettem...

Ezt a bugot csak én vettem észre? Kétlem.

Figyelt kérdés
Szinte az összes Grand theft auto játékban, (szerintem a V-ben is) ha végre szert teszel egy jó kocsira (pl.:Banshee), akkor miután bele ültél, onnantól kezdve minden 3. autó ami az utcán megy, az lesz amiben te ülsz. Mièrt? Ez a jelenség jól megfigyelhető a San andreasban, és a 4. részben.

2015. febr. 18. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
És hidd el más részekben is. Így tudták megoldani, ez hanyag programozás, nem bug.
2015. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Aelyon ***** válasza:
Van valami forrásod arra, hogy ez hanyag programozás lenne? Én mindig is úgy gondoltam, hogy ez egy poén vagy arra szolgál, hogy találj megfelelő színt az éppen általad vezetett autónak (most kimondottan a IV-re gondolok, ott nem tudod elvinni egy tuning-shopba kicserélni a színét). A GTA V-öt játszva nem tűnt fel, hogy jelen lenne.
2015. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak néha idegesítő... Pl.: Grand theft auto 4-ben elvan rejtve a mapon egy Sultan RS tuning autó... Csak ott lehet megszerezni, sehogy máshogy, megszereztem, tökre örültem, és hirtelen a fél városnak Sultan RS tuning autója volt, elment utánna a kedvem xD
2015. febr. 20. 17:59
 4/4 Aelyon ***** válasza:
Sultan RS nem születik be semmilyen esetben a rendes forgalomba, csak akkor ha te vezeted.
2015. febr. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!