Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360-on lemezről jobban...

Xbox 360-on lemezről jobban szaggathat a játék, mint hdd-ről?

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindent lemezről furatok nekem még sosem szaggatott semmi.
2015. febr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak hallottam ,hogy a boot idő is több meg maga az xbox is stabilabban futtatja a merevlemezről ,de akkor ezek szerint nincs különbség.Egyébként mikor volt az a pont amikor már az új játékok nem futottak olyan stabilan a boxon?(Ezt is csak hallottam ,hogy az utóbbi időben már nem számít mennyire optimalizálják a játékot a box nem képes többre gondolok itt pl gta 5,új asassin's creed-ek Watch dogs)
2015. febr. 20. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:

"gta 5,új asassin's creed-ek Watch dogs"


Ezek nekem nincsenek mert nem az én stílusom de nekem pl ugyanúgy fut a 2007-es Halo 3 is mint a 2014-es COD AW.

Azt szokták mondani h tálca 1 idő után meghibásodhat ha túl sokat csiki csukizol.


DE 1 ez még nálam sosem fordult elő és 2 szerintem ezt szervizbe olcsón megúsznád.


5 van egy Arcade-om.

2015. febr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5 éve
2015. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. febr. 20. 21:24
 6/7 Rolfus ***** válasza:
A teljesítményen kb semmit nem változtat csak a betöltések rövidülnek le némely játéknál akár a felére is.
2015. febr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. febr. 24. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!