Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Alice Madness Return játékhoz...

Alice Madness Return játékhoz töltöttem le magyarítást. Hogyan kell aktiválni, hogy magyar legyen a játékban a felirat? Még soha nem csináltam ilyet.

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok játékokkal kapcsolatos dolgokban mert nem rég kezdtem el játszani. Letöltöttem és telepítettem magát a magyarítást, de mégsem magyar a játék. Megnéztem beállításoknál, de ott csak olyat lehet állítani, hogy legyen felirat vagy sem, nyelvet nem. Mit kell tennem ?

A játék amúgy megy a gépemen minden hiba nélkül.



2015. febr. 20. 19:51
 1/3 Csori96 ***** válasza:
Valószínűleg nem a megfelelő helyre telepítetted a magyarítást. Ha nem Steam-es verzióval rendelkezel, akkor át kell állítanod a telepítési útvonalat.
2015. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az Alice mappájába telepítettem simán. Azon belül valamelyik mappába kellett volna ?
2015. febr. 21. 10:58
 3/3 Csori96 ***** válasza:

A következőt a telepítőből másoltam ki:


"A telepítő nem keresi meg a játék könyvtárát!

Neked kell megadnod az „Alice Madness Returns” könyvtár pontos elérési útvonalát!

Pl.: <meghajtód>\ Alice Madness Returns\


STEAM esetén: <meghajtód>\Steam\steamapps\common\Alice Madness Returns\


Amennyiben az „Alice Madness Returns The Complete Collection”-re akarod telepíteni a honosítást, akkor a telepítőnek ezt az útvonalat kell betallóznod:

Pl.: <meghajtód>\Alice Madness Returns The Complete Collection\Game\Alice2\


Ha nem adod meg a játék pontos elérési útvonalát a magyarítás nem lesz működőképes!"

2015. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!