Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani egy jó...

Tudnátok ajánlani egy jó lövöldözős vagy bármi másmilyen online játékot amit lehet ingyenesen játszani?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Tf2 ingyenes, online kész.
2015. febr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én azért valami komolyabbra gondoltam
2015. febr. 20. 23:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen értelemben komolyabbra? Kevésbé viccesre, véresebbre vagy komplexebbre? Mert a Team Fortress 2 játékmenetét tekintve az egyik legkomolyabb FPS.

Ajánlott még:

Warframe

Planetside 2

2015. febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Komolyabb alatt azt értem, hogy nem szaros rajzolt figuráok és 6m átmérőjű fantázia fegyverekkel akarok lövöldözni. Valami normális lövöldözős játék. Pl COD, de valami ingyenes és normális kéne (CSvel hagyjatok békén).
2015. febr. 21. 20:55
 5/6 CptTomato ***** válasza:
a cs nem ingyenes ... menj fel szépen a steam f2p szekciójába és böngéssz kedvedre, mellesleg ott megtalálod a fentebb ajánlott játékokat is.
2015. febr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Keresgélek ott is, de semmi értelmes.
2015. febr. 23. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!