Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SAMP fagyást mi okozhat?

SAMP fagyást mi okozhat?

Figyelt kérdés

Játék közben több SAMP szerón egyszerűen kimerevedik a kép, ismétli az utolsó hangot és teljesen kifagy a játék. Ilyenkor csak a ctrl+alt+del segít a feladat kezelőben kell kilőnöm, de ott is várni kell ~1 percet. Csak a SAMP csinálja, más program nem.


Mi lehet a gond?



2015. febr. 24. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A samp-ot már mindenki hackeli, egyszerűen kifagy és már külön hack is van arra hogy kifagyassz játékosokat. Szerintem nem nálad van a gond. Régi és védtelen játék.
2015. febr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nein, nálam lesz a gond. Maga a programom szarik be, kimered és alt+tab, alt+f4 semmi nem segít csak a feladatkezelő, amibe ctrl+shift+escel sem tudok belépni.
2015. febr. 24. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:
A játék maga stabil, a multi már legkevésbé sem. A crash vagy alap hiba miatt vagy egy okkal előidézett jelenség miatt is bekövetkezhet. Nálam is volt ilyen rengetegszer mikor 1 gigás videókártyám meg 2 magos procim van.
2015. febr. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ugyan ezen a hardveren játszom évek óta, és csak az utolsó win7 install óta produkál ilyesmit. Nem tudom milyen program okozhatja.
2015. febr. 25. 12:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak a samp fagyogat?
2015. febr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, de megoldottam a problémát. HDD helyett az SDD-re raktam át, így fagyás helyett csak megakad 1 secre.
2015. márc. 6. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!