Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gyerekek tűnnek el a Talking...

Gyerekek tűnnek el a Talking játékok által? Tényleg életveszélyessé válhat egy androidos játék?

Figyelt kérdés

A Facebookon láttam egy képet, csak sajnos nem tudtam ide beilleszteni, hogy ti is lássátok, de az volt a kép lényege, hogy egy ember Angela és Tom meg ezek a Talkingos állatok szemén keresztül figyeli meg a gyerekeket,kideríti, hogy hol laknak, és, hogy már több gyerek ennek áldozatává vált,.eltűnt.

Aki tud erről valamit, van véleménye az kérem segítsen nekem. Köszönöm.



#veszély #törlés #Talking Tom #Talking Angela #gyerekek eltűnése #Talking Ginger
2014. szept. 12. 05:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
100%
Ha elindítás előtt egy vékony szigetelőszalaggal leragasztod a szemét, akkor nem lehet baj.
2014. szept. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A kérdező kommentje:
Te már próbáltad? Ez beválik?
2014. szept. 12. 07:39
 3/70 anonim ***** válasza:
80%

Igen, ez így van, az android játékok 40 éves pedofilokkal vannak összekötve. Az apple puszta gonoszságból és a gyerekek iránti undoruk miatt csinál ilyet. A Temple Run mögött egy 76 éves sorozatgyilkos ül például, és a téged követő majmok szemével figyeli a karaktered. És őt ezért fizetik, hogy figyelje a karaktered, úgy hogy te nem is tudsz róla.


Hány éves vagy, 9?

2014. szept. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
97%

Egyébként, android telepítés előtt kér engedélyt az adott hardverhez való hozzáféréshez. Ezt egyébként később az appok alatti menüben szintén meg lehet tekinteni.


Amennyiben egy natúr játék hozzáférést kér pl kamerához, az már gyanús - de erősen kétlem, hogy ilyen játék fennmaradhat, google-nál régen törölték volna :)

2014. szept. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Mondjuk engem ez egy kicsit aggaszt, már az ismerőseimnek is szóltam, hogy töröljék, és még őket is kirázta a hideg. Tényleg képesek lennének ilyenre, hogy egy pedofilnak fizetnek?! Én is először arra gondoltam, hogy már törölték volna, erre mit olvasosk, Olaszországban újra eltűnt egy lány, csak azért mert letöltötte ezt a játékot , már három napja keresik. Én nem hiszem el, hogy a Play Áruház ennyire hülye, hogy még mindig nem törölte ki!
2014. szept. 13. 08:20
 6/70 anonim ***** válasza:
69%
Én meg nem hiszem el hogy ennyire hülye vagy, hogy ezt beveszed :D Ez egy mese. Legenda. Tele van a net ilyenekkel.
2014. szept. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 Nazgu Lord válasza:
En nem tudom.. En asszem nem toltom le!
2014. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim válasza:
37%
nocomment !
2014. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim válasza:
9%

NazguLord!

Jó a neved!!:D

2014. dec. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 nikolkidmen válasza:
30%
És ez a dolog a my alkalmazásokra is vonatkozik? Pl.: My Talkin Tom, My Talking Angela (ezekben fel kell nevelni a kiscicákat)
2014. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!