Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow melyik a legjobb ranged...

Wow melyik a legjobb ranged kaszt pvp-re?

Figyelt kérdés
Olyan kasztot keresek ami távharcos és képes nagyon sokáig bírni a harcmezőn, emelet nagyon jó a sebzése is. Valami ajánlat?

2015. febr. 25. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

attól függ milyen kaszt ellen akarsz menni.

Mert a sorcecer elég jól üt, de könnyen összerakják, ott van a hunter, pet miatt érdekes lehet, de egy tűz sorcecer meg veri, stb stb.


Tehát nincsen abszolút jó, neked kell döntened, mivel szeretsz játszani, melyiknek a játékstílusa jön be, válaszd azt.

2015. febr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hunterel játszottam, elég jó csak, sajnos elég könnyebb beszívja az ütéseket és heal hiányába nem bírja sokáig. Olyan kaszt kellene ami bírja az ütéseket (akár aura vagy healelni is tud) és mégis a sebzése elég erős, ahhoz, hogy legyőzze az ellenségét. Na meg persze ne folgyjon el percek alatt a manaja, mert sajnos a mage tudásommal én hamar kiégetem őt. Ezek a tényezők mellett mit ajánlotok?
2015. febr. 25. 15:19
 3/5 Csiß ***** válasza:
Szerintem a Frost mage a legjobb (kivéve ha eredeti szerveren játszol..ott most elég fos szegény).Előző kiegekben elég beteg volt.Bárkit össze lehetett csukni egy poly + frozen orb + deep freeze + ring of frost alatt.
2015. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A mage-el az a bajom, hogy hamar elfogyasztom a manat. Ezert tetszik a hunter, de ő sajnos nem tud healelni. Warlockot játszok most egy törtön, eddig bevált, de mégis nem érzem azt a pörgős harcot mint a hunterrel. Más kaszt a magen kívül ami bírja a mana reget?
2015. febr. 25. 23:22
 5/5 Csiß ***** válasza:
Akkor van ott egy kis gear és l2p probléma is..Mage-nek ott az evocation,mana gem mana töltésre.Ha így is sikerül kifogyasztani akkor vagy nagyon béna vagy mage-el (ami kezdőként elfogadható),vagy full bugos az a szerver.
2015. febr. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!