Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Word Of Warcraft melyik a...

A Word Of Warcraft melyik a legjobb távolsági kaszt?

Figyelt kérdés
Egy olyan kasztot keresek ami távolsági harcos, de ha közelharcra kerül a sor nem hal be hamar. Emelet jó lenne ha tudná gyógyítani is magát, de ettől eltekíntve elsődlegesen egy távolsági kasztra gondolok. Valakinek valami tipp? Warrior, Rogue, Dk, Paladin kilőve. Excelben készítettem egy listát, ami figyelte a geart típusát, harcmodort és gyógyítást. Shaman, Druid, Priest, Mage, Warlock ami úgymond szóbajöhet. Itt két kaszt van aminek erősebb az ruházata, a Sámán és a Druida. A kettő közt melyiket érdemesebb húzni, ha pvp mániás vagyok? De bármilyen kasztra javaslatot várok :)

2015. febr. 21. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Kihagytad a huntert. PvP-ben a priest általában elég jó, de ez patchenként változik/hat.
2015. febr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Huntert direkt hagytam ki, mert azt már próbáltam, és a roguet is de az ugyebár közelharcos. Olyan kasztot keresek aminek megvan három tulajdonsága:távolsági, tudja gyógyítani magát, a gear/buff miatt bírja a közelharcba kerülést. A huntert szerettem, csak közelharcba kicsit nehezen tud harcolni.
2015. febr. 22. 08:36
 3/8 A kérdező kommentje:

"Vajon morci lesz?"

Ezt sajnos nem értem :D

2015. febr. 22. 10:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Most már nem gond a közelharc se a hunternek, rég megszűnt hogy közelre nem tud lőni.
2015. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem gond neki, de elég nagyokat sebeznek bele, mert azért a védelme nincs ráállva a közel harcra. Mage, pap nekik aura véd. De a hunternek sajnos ilyen védelme nincs, ami van az csak a pillanatnyi tűzoltásra jó.
2015. febr. 22. 12:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem lehet morci
2015. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha eredetin játszol akkor warlockot ajánlom.
2015. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Egyik sem lehet morci" ez mit jelent?

Törtön játszok, miért pont a warlock?

2015. febr. 22. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!