Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha ps3-ra megvettem a bf4-et...

Ha ps3-ra megvettem a bf4-et és multiztam, akkor originről ingyen letudom tölteni pc-re?

Figyelt kérdés
leszedtem a gépemre az origint és megnéztem az ingyenes játékokat és nekem ott volt a bf4. most töltöm le. ez csak kipróbálni van vagy örökre az enyém?

2015. febr. 26. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen cross dolog semmiben. Tehát ha neked gépre meglenne az assassins creed unity, azt nem tolhatnád ps3-on, oda is külön meg kéne venned. Ugyan ez igaz a BF4-re, ha pc-n akarsz játszani vele, megint meg kell venned. Azért van ott az ingyenes játékoknál, mivel van lehetőséged 2 vagy 3 napig ingyen játszani, utána viszont zárolják a játékot, amíg meg nem veszed (marketing, manapság nem demo-kat csinálnak, hanem veretheted a teljes játékkal X ideig, ha bejön, majd megveszed, vagy nem).
2015. febr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!