Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Rossz Guild Wars 2 kulcs G2A-ról?

Rossz Guild Wars 2 kulcs G2A-ról?

Figyelt kérdés
Egyik barátom rávettem, hogy vegye meg a játékot és vigyük együtt. Meg is vette, majd belépett és amint bejött a szerver választó kilépett, mivel nem tudta melyik szerón vagyok. Amint hazaértem melóból ts-en elmondtam a szeró nevét lépett volna be újra a GW2 accountjába ez a hiba várta :"your guild wars 2 account has been suspended for an account issue". Megismételném, hogy még a karakterkészítésig sem jutott el, valamiért felfüggesztették az accountját. Már írtunk 2 napja a supportnak ticketet amire most válaszoltak, hogy továbbítják a ticketet a "Payments Department" számára. Itt gondolom a kifizetésekkel kapcsolatos dolgokat ellenőrzik. Mivel G2A-ról vette a kulcsot lehetséges, hogy nem is oldják fel a fiókját mert nem tőlük vette?

2015. febr. 27. 00:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nemrég a Ubisoft is letiltotta a G2A-s kulcsokat, úgyhogy nincs kizárva. Ha ez a helyzet, és a G2A-n be volt pipálva a G2A Shield (alapállapotban be van), akkor a G2A ad egy új kulcsot.
2015. febr. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!