Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért laggol a Minecraft a...

Miért laggol a Minecraft a gépemen? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szval régebben elment a Minecraft 300fps-el most meg alig akar 60-al is menni és folyamatosan akad a játék+ LAGGOL Singleplayerben.. A gépem configja qrva jó az mc-hez szval azzal biztos nincs baj.. Segítsetek már, mert kiakadok, h egy ilyen f*s játék jobban akad mint a Crysis 3 :D

2015. febr. 28. 10:17
 81/138 anonim ***** válasza:
neked a gta 4 tetszik? :)
2015. márc. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/138 A kérdező kommentje:

jah, elég jó, csak melegedett tőle a gépem, és ezért abbahagytam akkor még nem tudtam h kell korlátozni az fps-t.

Amúgy ez a Watch Dogs nem is rossz játék.. :D

Amúgy nem megy tisztán a játék, de nem is akad egyáltalán, csak olyan mintha lassú lenne egy kicsit, de még így is élvezhető :3

2015. márc. 1. 11:08
 83/138 anonim ***** válasza:

akkor lehet ki próbálom :D


am fel raktam a vice city rage-et ahhhjjj nagyon kiràly :D

tommy ki tud repülni a kocsibó xD

2015. márc. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/138 A kérdező kommentje:
:DD amúgy 1 bajom van a játékkal, néha bebuggolnak a küldik.. és aztán kezdhetem előröl, pl. feladatom üssek le valakit, ok leütöm, aztán takarítsak ki vagy meneküljek el, kitakarítok semmi, elmenekülök semmi.. aztán megpróbáltam úgy megcsinálni a küldit h ráilyesztettem a csávóra, hogy elmeneküljön, elkaptam, és meglett a küldi..
2015. márc. 1. 12:37
 85/138 anonim ***** válasza:
hátna egy játék sem tökèletes :/
2015. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/138 A kérdező kommentje:

megvagy még? :D


Próbáltad a Survivarium-t? :3

2015. márc. 5. 17:58
 87/138 anonim ***** válasza:

megvagyok :D


és én a stalker lost alpha-vál játszok yeeee :D

2015. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/138 anonim ***** válasza:

am megint bővült a tárház :D


[link]

2015. márc. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/138 A kérdező kommentje:

az király :D

amúgy látom Bioshock :D én már a bioshock infinite-t végig toltam nagyon király játék, és még hozzá nagyon szép is. :D

Amúgy én most Heroes of the Storm-al játok hétvégente, meg cs:go most mással nem tolom :D

Outlast-on is gondolkoztam, hogy kipróbáljam-e csak én nagyon félős vagyok :D de lehet teszek egy próbát :D

2015. márc. 10. 18:51
 90/138 anonim ***** válasza:

ilyesztô nagyon :D


a bioshock-on már játszotam csak a régi gépen :/

most feldobtam és full minden... de a árnyékon tyaaaa be ros...ross... áltam... nagyon gyönyörû :D

2015. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!