Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy juthatok tovább az Elder...

Hogy juthatok tovább az Elder Scrolls V : Skyrimban?

Figyelt kérdés
Van az a küldetés Esbernnel. Gondoltam no problem, ha skippeli a beszédet hát skippelje. Elindultam vissza, és még ott a ratwaysben eltűnt, nem találom. Gondoltam oké, talán ezzel sincs gond. Kimentem riftenbe, és fast traveleztem riverwoodba, erre delphine azt mondja, menjek vissza utána, és kisérjem oda neki. De hogy csináljam? Az előző mentéseket nem látom, csak a riftenest, és még az elején lévőt, még mikor a karaktert kellett csinálni. Segítsetek légyzsi, mert igazán szeretném végigjáttszani ezt a fantasztikus játékot!

2015. febr. 28. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Látom megnézted vmelyik skyrim wikin hogy mi lehet ilyenkor tenni, de nem segített. :( Ez talán fog:


[link]

Ezek a konzol parancsok, a konzol a ~ billentyűvel hozható elő.


Van közöttük a moveto <actor ID> parancs. Az itt írtak alapján a "player.moveto 00019DFD" paranccsal odateleportálodsz Esbern mellé. Vagy "prid 00019DFD" aztán "moveto player" és akkor ő teleportálódik hozzád. Az uesp.net Esten-ről szóló oldalán van leírva hogy Esten azonosítója (RefID) 00019DFD, onnan vettem a számát.

2015. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetesen Esten = Esbern, csak valami zavar támadt az Erőben...
2015. febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ja, és a controlba nem tudok nullát írni
2015. márc. 9. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!