Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO-ban miért vagyok még...

CS:GO-ban miért vagyok még mindig SILVER II?

Figyelt kérdés
20. nyert versengőmmel lettem SILVER II De most volt a 87. nyertem, és még most sem léptem, miért??? (6-ot nyerek egyet vesztek, kb így haladok)

2015. márc. 1. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:

az is számít, milyen ellenfelek ellen nyersz vagy vesztesz.

Ha gyengébb az ellenfél, szinte semmit nem fejlődsz, ha gyenge ellenfél ver el, akkor meg sokat zuhansz.


Átlagban legyen meccsenként 7-8 mvp-d 80 vagy afölötti pontod, nyersz így 4-et (max 5öt) és feldob. Ha vesztesz egy nyerési széria közben, akkor kezdheted előröl (jelen esetben lehet, hogy mindig a 7. meccset is hoznod kéne).

2015. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a baj csak, h nem először van ilyen 90+ pontom meccs végén, és csak oroszokat kapok, az ellenfél meg mindig egy klánból van... MVP-t meg mikor mi kapunk, az tuti h én szerzem, mert a sok orosz nagyon BOT :S Vicces, akkor kell szerezzek egy havert aki ilyen Silver IV Fölötti, h tudjak fejlődeni?
2015. márc. 2. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, sajnos ez ilyen, amikor nagyon nehéz a meccsed, akkor fog feljebb dobni.
2015. márc. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Próbálj csapatot keresni, én még 4 másik barátommal játszok és elég jól megvagyunk... Sokkal könnyebb úgy játszani hogy közbe kommunikáltok egymással
2015. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
180 win, 650 óra SILVER II :D
2015. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4. nekem erre nincs lehetőségem. Rajtam kívül más barátom nem játszik ezzel.
2015. márc. 8. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!