Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Castle Clash tippek, tanácsok...

Castle Clash tippek, tanácsok és válaszok egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Új vagyok (1400 might) és szeretnék egy-két tanácsot kérni. Legfőképp azt illetően, hogy miként kéne elhelyeznem a falaimat, épületeimet, milyen toronytípust hova érdemes helyezni. A Heroes Altar tényleg "termel" valamit? Szerintetek melyek a legerősebb harcosok és hősök? A bányákon és a városházon kívül mit érdemes nagyon felhúznom?

2015. márc. 1. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

tornyokat


ha még aktuális, kérdezz

2015. ápr. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez egyik kérdésre sem volt válasz. xD

Csak annyit tudok mondani hogy olvasd el még egyszer a kérdéseimet. :D

2015. máj. 1. 18:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja de, válasz az utolsóra, szóval elnézést. Ettől függetlenül minden kérdésem odafenn található.
2015. máj. 1. 18:47
 4/6 Aryol válasza:

Kezdőként vedd körbe ZÁRT fallal a tornyaidat és a hőseidet, akár több rétegben is, a falon kívülre körbe pedig helyezd el az épületeid.

Amíg meg nem erősödsz, nyilas tornyokat használj és ágyúsakat, hogy a Challange 5 rohamát túl tudd élni, később lecserélheted az ágyúkat másra (ha már repülő lények jönnek).

A Heroes Altar nem termel semmit, itt a hőseidet tudod fejleszteni, és újakat venni (HB-ért ne vegyél mert csak gagyikat ad!).

Hősök közül a legerősebbek: SHARDért vehetők: Druid (de ezt kapsz idővel), Thunder God, Immortep, Grizzly Reaper, GEMért kipörgethetők: Pumpkin Duke (ez fontos hős!), Cupid, Vlad, Santa, Halállovag, (a GEM hősök általában jók).

Mindent érdemes fejleszteni. Ahhoz, hogy 6 hősöd lehessen kint, fel kell fejlesztened az összes bányád (mana és arany), Vaultod, barakod és városházád 16-os szintre.

Ha be akarsz lépni a klánunkba (nincs erő korlát és adó), akkor keress rá:

MadGods


Remélem tudtam segíteni!

2015. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! A vizsgáim miatt nem nagyon tudtam játszani az utóbbi időkben, de azért megfontolom, és köszi! :)
2015. máj. 11. 21:29
 6/6 anonim válasza:
Szia! Az ALAPOK: Építkezz hogy növeld a mightod! Nagyon fontos hogy fejleszd az íjásztornyaidat, Arrow Towerre! Jó lenne ha gyűjtenéd a gyémiket hogy tudj pörgetni sokat. Fontosabb hősök: Pumpkin Duke(FONTOS HŐS! Legendary)! Vlad Dracula(Legjobb hős!Legendary!)Succubus(Legendary hős, közepes)Thunder god(Legendary Hero!)Immortep(Ez a hős olyan mint a vlad csak gyengébb)Druid(Hímlelő hős!FONTOS!).Nem mindegyiket soroltam fel mert hosszú lenne. Fejleszd a manna és a gold adót, valamint a tárolót! Ha kérdésed van nyugodtan írj a témával kapcsolatosan!
2015. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!