Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek az xbox one vagy...

Szerintetek az xbox one vagy a ps4 a jobb?

Figyelt kérdés
Melyik miért jobb mint a másik, illetve mik az előnyük és hátrányuk a másikkal szemben?

2015. márc. 3. 09:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ah a hátrányuk hogy sok ember van aki képtelen rákeresni a neten erre a 100.000x kibeszélt kérdésre, és 100.001x-re is felteszi.
2015. márc. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mind a kettő konzolnak megvannak a maga hátrányai és előnyei. Személy szerint én Sony párti vagyok ,de vegyük sorjába. PS4 szerintem jobb grafikát tud biztosítani mint az Xbox. Xboxon van ez a gold tagság vagy mi amit ha megveszel tudsz multiplayerezni (javítsatok ki ha rosszul mondom). A box kontrollere nekem jobban kezemre áll és persze ott van a kinect. Persze nagyon nem használja ki. Elvileg olcsóbbak is a játékok boxra. A PS4 nek nagyon prémium kinézete van szerintem, olyan futurisztikus. Erősebb gép mint a box. Ingyenesen tudsz multiplayerezni. Egyébként itt egy oldal ahol teljesen leírják a pozitívumokat és a negatívumokat is egyaránt. [link]

Én a PS-t ajánlanám. Oké hogy drágábbak rá a játékok de nem kell havonta fizetni ilyen live gold tagságot vagy mit. Remélem segítettem.

2015. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bocsi rossz linket küldtem. [link] Ezen találhatod meg. De nem árt ha böngészed az előző linket is.
2015. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ps4 vs xbox one

Nos,grafikai szinten egyforma,talán az exluzívok szebbek ps-en

Fps is

De ugyammár,grafika meg fps kell,ott a pc

Kontroller mindenkinek más,nekem pl ps-é tetszik megszoktam

Sírtam az xbox-étol

De csak a...nemtom ps-en l3nak mondják

Na attól

Egyik itt másik ott

Huu ps kissebb szebb,cserébe melegebb,mármint rosszabb a hűtése,ami szar,meg elvileg hangos

Bár mediamarkt-ba egész nap megy a ps,azt amikor bemegyünk langyos meg halk is

Xbox mellett ott a kinect,bár ps move is tetszik nekem (meg ez a play room szarság)

Ha már exlusiv xbox tól nem nagyon tudok,egyedül a forza horizontal játszottam,360-on,annyira nem jooo

Need for speed SZERINTEM jobb

Ez van mindegyikre

Ps-re ismerem a kill zone,last of us,resistance,grand turismo (a gt4 már ps2őn is kitűnt szentem)

Ps4-et ajánlanám,de xbox one is nagyon jooo

Nem mondom jobb a ps így utólag,mert ugye ez volt a kérdés

2015. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

XBox one-t ajánlom, mert

Forza horizont 2, Sunset overdrive, Halo: The Master Chief collection


Xbox kontrollere szerintem sokkal kényelmesebb, én a ps-től sírok,


A ps-nél is ugyanúgy kell fizetni a multiért.


Gold tagsággal kapsz ingyen játékot és ha nem ujítod meg, azután is játszhatsz, míg ps-nél nem.

2015. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez nem az Xboxnál van hogy fizetned kell a multiért? Mindig ott látom hogy 1 hónapos live egy játékhoz például.
2015. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ugyan olyan, mármint a ps4 talán pénztárcabarátabb hosszútávon de igazából teljesen mind1, ha van olyan speckó game ami csak az egyiken van és neked az kell akkor úgy dönts, én ps4 et vennék bár a halo játékok miatt lehet xboxot, de ha nincs tesód vagy valami közeli haver akkor egy normális pc-t az 5 év múlva is jó lesz, nem unod meg és fejleszthető ha elavulna
2015. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
PS3-nál nem kell fizetni. A PS4-nél már ugyan úgy kell fizetni mint XO-n!
2015. márc. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Ezek szerint a PS4 is zsákutca számomra. Akkor én is inkább PC javaslok.
2015. márc. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
61%
Eggyértelmüen PS4!!
2015. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!