Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek az xbox one vagy...

Szerintetek az xbox one vagy a ps4 a jobb?

Figyelt kérdés
Melyik miért jobb mint a másik, illetve mik az előnyük és hátrányuk a másikkal szemben?

2015. márc. 3. 09:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Xbox one jobb! ps4 nekem nem tetszik , hangos csörög zörög a kezelője is egy car össze lett csapva, hiába erősebb gép a grafikán ebből semmi nem látni , ps3 is erősebb gép volt mégis az xbox360 on valahogy szebb volt a kép.. én elajándékoztam a ps4et mert nem jött be xbox one tökéletesen megfelel szerintem jobb gép.
2015. aug. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%
A PS4 jobb gép. azt mondják 30-50%-al erősebb a GPU-ja, nem mellesleg remek támpont a döntéshez hogy miből mennyit adtak el, ebből a szempontből a box kritikán aluli teljesítményt nyújtott a PS4 pedig eddig úgy áll hogy megdönti a rekorder PS2-t.
2015. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az oké hogy erősebb a gpu-ja de konzolon ki lehet vele törülni...

360 is gyengébb volt a ps3-nál még is jobban futottak rajta a játékok és nem volt csúnyább a grafikája.

2015. nov. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Csanádi Mihály ***** válasza:

Playstation 4

előnyei:-jobb grafika

-nagyon fejlett

-jobban néz ki

-nagyobb játékos közösséggel rendelkezik

hátrányai:-nem annyira kényelmes kontroller

-fejletlenebb menü

Xbox one

előnyei:-jobb menü és kezelőfelület

-jobb kontroller

-kinekt

-halkabb

hátrányai:-gyengébb

-exklúzív címei pc-n is játszhatóak

A playstation-ből van egy erősebb változat viszont az xbox-ból is készül egy ami még erősebb lesz. Jelenleg a playstation jobb de az xbox is erősödik. Én valamiért xbox párti vagyok de nekem ez így jó.

2017. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Csanádi Mihály ***** válasza:
Ja, és ps4-re van vr szemüveg de xone-hoz is érkezik majd.
2017. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!