Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World Of Tanks legmegfelelőbb...

World Of Tanks legmegfelelőbb tank melyik számomra?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, amelyiknek nagy a páncélja, a sebzése, gyorsan tud lőni és célozni.Melyik országnak a tankjai ilyenek?

Nem vagyok lusta, már próbáltam nézni, de csak 5-6 információt mutat a fejlesztésnél.



2015. márc. 3. 10:28
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

A keresett tank nem létezik. Minél nagyobbat lő, annál lassabban tölt és annál lassabban céloz (sőt többnyire annál pontatlanabb). Sőt, minél nagyobbat tud lőni, annál nagyobb az esély, hogy át sem ütöd a páncélt. Általában minél nagyobb a páncél, annál lassabb a mozgás (viszont többnyire nagyobbat is lő). Ugyanakkor szinte mindegy, ha 2 szinttel nagyobbak ellen rak be, ami úgy IX. szintig esélyes...

Azért ha józanul elgondolkodsz rajta, akkor egy gyorsan, nagyot lövöldöző, gyorsan célzó, erős páncélos tank túlzottan erős lenne (OP). Amúgy ha nagyot akarsz lőni, akkor veszel aranyat, és pénzes lőszerrel lősz (és elviseled a beszólogatásokat).

2015. márc. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, én is gondoltam, hogy egy kicsit sokat kivánok, csak még kezdő vagyok és....


Valaki el tudná mondani, hogy a különböző országok tankjai miben jók?Azt hiszem annyit már tudok, hogy Franciaország gyors és nagy sebzésű.

2015. márc. 3. 14:15
 3/4 anonim válasza:

Szovitet = erős páncél


Német = erős sebzés


Brit = Nagy HP,páncél


Amerika = kis sebzés,erős páncél



Én ezeket tudom,tapasztaltam. Hajrá !! :)

2015. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Zöld ujj mindenkinek!! :D
2015. márc. 3. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!