Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Smoodoos! Nincs valami ötlet?...

Smoodoos! Nincs valami ötlet? (tudom hogy már nincs)

Figyelt kérdés
Valakinek nincs ötlete mit csináljak? Egy barátom eszembe juttatta a Smoodoos-t és most azzal akarok játszani! Nem tudja valaki hogy csináltak-e valami ,Smoodoos clone-t'? Vagy hogy lesz-e még valaha az eredeti? Vagy legalább hogy oldjam meg hogy ne akarjak azzal játszani? Mert hogy nagyon hiányzik! :( Most az ölembe vettem az egyik plüst és azt ölelgetem! A válaszokat előre is megköszönöm!

2015. márc. 7. 21:10
 1/9 Bobek74 válasza:
0%
Tudom em a smoduzzal kepcsolatos azt sem tudo m mi az a smoodus de írj vissza az emailekre és űzenem annának hohy ő is meg azt hogy szeretem
2015. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagy normális bárki is vagy!
2015. márc. 10. 16:50
 3/9 A kérdező kommentje:
Menj el gyakori kérdésekről nem való neked
2015. márc. 10. 16:51
 4/9 Bobek74 válasza:
0%
Te vag az aki nem ír visza az emailekre. és ha észedbe kéne juttatni akkor bobek74 vagyok
2015. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bobek74 válasza:
59%
vagy lehetek bobek44 is de az biztos hog akármi is vagyok nem ártottam neked
2015. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne írj ide többet nem fogod föl?
2015. márc. 13. 13:09
 7/9 A kérdező kommentje:

Smoodoos! Nincs valami ötlet? (tudom hogy már nincs)


Valakinek nincs ötlete mit csináljak? Egy barátom eszembe juttatta a Smoodoos-t és most azzal akarok játszani! Nem tudja valaki hogy csináltak-e valami ,Smoodoos clone-t'? Vagy hogy lesz-e még valaha az eredeti? Vagy legalább hogy oldjam meg hogy ne akarjak azzal játszani? Mert hogy nagyon hiányzik! :( Most az ölembe vettem az egyik plüst és azt ölelgetem! A válaszokat előre is megköszönöm! Ez a kérdésem lehetne hogy erre kapjak választ? Bobek74 ide soha többet nem írj!

2015. márc. 13. 13:10
 8/9 A kérdező kommentje:
véletlen azt írtam hogy nem írj az ne írj akar lenni :)
2015. márc. 13. 13:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt smoodoosom nagyon régen. klaudia1200 voltam és imádtam az oldalt. Rengeteget sírtam mikor megszűntették (még két évig sem működött legalábbis magyarországon ha jól emlékszem). Rengeteg sok mini smoodoom volt mert plüssöt nem vettek nekem anyáék gondolom mert drágának találták. Egy örök emlék marad a szívemben, mert ekkor kezdtem el először interneten is barátokat szerezni. Azóta már 18 vagyok, és szerintem már az oldalon sem lehetnék, és lehet már meg is untam volna, de szerintem még igazán futhatott volna tovább is a smoodoos, mert szerintem rengetegen imádtuk.
2019. szept. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!