Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hasonló játék a Second Life-hoz?

Hemstunt kérdése:

Hasonló játék a Second Life-hoz?

Figyelt kérdés
Valaki tud olyan játékot, ami hasonló a second life-hoz? Az se lenne rossz, ha magyar nyelvű lenne, de bármi jöhet, aminek a célja a "valódi élet lemásolása" :)

2015. márc. 9. 03:06
 1/3 HyperPosSum válasza:

Az SL-nek tulajdonképpen sok "másolata" van, pl. OSgrid, Kitely... Egy kicsit más a Spore, ahol az egész evolúciót te irányíthatod. Jó kis játék, és még magyar is. Itt az a baj, hogy offline.

GoPosSum-ként játszom Second Life-on, felvehetsz barátnak. Én is szeretem a hasonló RPG játékokat, csak az a baj, hogy kevés van az én ízlésemhez. SL-hez van egy Lumiya nevezetű androidos alkalmazás, amit lefordítottam magyarra. A gopossum.ucoz.hu-ról (a weblapom) letöltheted ingyen.

Gépre milyen viewer-t használsz? Az eredetit?

2015. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HyperPosSum válasza:
89%
Elvileg van valami Imvu is, de azt nem ismerem.
2015. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Avakin life😊
2018. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!