Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik a Sword Art Online-hoz...

Létezik a Sword Art Online-hoz hasonló játék?

Figyelt kérdés

Ugye van az az anime aminek Sword Art Online a címe

Ebben az animében van egy számítógépes játék.

Az lenne a kérdésem hogy van-e olyan Pc játék ami hasonlít hozzá.

Pl: kardokat kell használni, lehet chat-elni, hasonló an lehet fejleszteni a képességeket. Stb...

Nagyon köszönöm a válaszokat.



2015. márc. 11. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én az aion-t mondanám, de a sao-ban inkább a hangulat jó mintsem maga a játék. VR-ban tényleg veszett jó lenne, érkezik is ez a technológia, de egy sima gépen rendkívül üres és unalmas képet mutatna.
2015. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem is gondoltam olyan csodára hogy felveszem a sisakot oszt benne vagyok a játékban.

Nekem az lenne a lényeg hogy maga a játék legyen hasonló.

Hogy lehessen fejlődni az emberrel. Tárgyakat venni, eladni, szerezni. Stb...

2015. márc. 11. 21:09
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezt a stílust MMORPG-nek nevezik. Egy pár kipróbálásra érdemes ingyenes példány:

TERA

RIFT

Neverwinter

2015. márc. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én vagyok az aion-os.

1. Az tipikusan ilyen, csak tudsz repülni is, mint a sao második felében.

2. A felveszed a sisakot "ozt benne vagy" már 10 évnyire sincs. A legújabb kütyük képesek lekövetni a testmozgásod, és erősebb agyi impulzusokra is reagálnak, valamint az oculus és társai most törnek be a játékiparra, ezek az ezközök már lefedik csaknem a teljes látómeződ, és olyan 3D képet adnak ami igencsak valóságosnak érződik.

2015. márc. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ráadásul, Svájcban jovőre lesz ilyen olimpia. Ők elhatározták, hogy indítanak egy olimpiát azoknak, akik nyaktól lefelé le vannak bénulva. Agyi hullámokkal lehet irányítani a cuccost anélkül, hogy ők maguk megmozdulnának. És ez nem tervezet, hanem bejelentés. A svájciaknak a technológiájuk már megvan. Ha ezt be is adnák az egészségügytől a játékiparnak, akkor már 2017-re lehetne olyan játékunk, mint a SAO.
2015. márc. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék bent ragadni egy ilyen játékban. :)
2015. márc. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azok a játékok aiket írtatok elérhető Pc-re is? Mert nekem olyan játék kell ami Pc-re jó.
2015. márc. 12. 07:37
 8/13 anonim ***** válasza:
A legtöbb PC-re van, az általam írtak is.
2015. márc. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy vagytok vele, de én nem nagyon láttam még mmo-rpg-t konzolon :D Talán a destiny próbál az lenni. Próbál.
2015. márc. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Svájcos srác: Még nincs arra technológia hogy minden finom mozgást érzékeljünk. VR olimpia. Jártas vagyok a témában de ilyenről még nem hallottam. Ha szarkazmus vagy vicc akart lenni, akkor nem sikerült. :I
2015. márc. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!