Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell elkezdeni eredeti...

Hogyan kell elkezdeni eredeti world of warcraft szerveren játszani? Megkell venni az összes kieget+alap vagy elég megvenni a dranei részt és az tartalmaz mindent? Valaki írja le nekem pls!

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 15:35
 1/9 Csiß ***** válasza:

Veszel egy battlechest-et.Abban benne van lvl 1-90 tartalom.Aztán (vagy battlechest-el együtt) veszel egy WoD kiegészítőt és már mehetsz is lvl 100-ig.


GL

2015. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szóval akkor megveszem 14.99 EUR az alap World of Warcraft-ot ami lvl 1-90-ig szól,aztán utánna ha megvan akkor megveszem a World of Warcraft®:

Warlords of Draenor kieget 59.99 EUR ami 91-100-ig szól!

és ez kb 22ezerre jön ki,jól értelmezem?

2015. márc. 12. 15:59
 3/9 CptTomato ***** válasza:

Az első válaszoló bár igazat szól nem teljesen a kérdésre felel...

Ahhoz hogy elkezdj játszani elég megvenned az alapjátékot és valamilyen formában előfizetést. Ha te a"dranei" résszel akarsz játszani megkell venned az alapjátékot + előfizetést + az összes kieget addig a részig amelyikkel játszani szeretnél (ez esetben gyanítom a Burning Crusadre gondolsz. De ha Arthast akarod kinyírni akkor megkell venned a Wrath of the Lich Kinget(is) és így tovább és így tovább... elsőnek igaza van vegyél egy Battle Chestet.

2015. márc. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és ha megveszem a battle.net shop-ban a World of Warcraft®: The Complete Collection ami tartalmaz egy alapot+dranei kieget?ez van meg az hogy külön veszem meg az alapot+dranei kieg,nincs lk kieg vásárlási lehetőség,
2015. márc. 12. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
De könyörgöm mitől "dranei kieg"? :D
2015. márc. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt megveszed és játszhatsz 1 hónapot.

Ez mindent tartalmaz kivéve az utolsó kiegészítőt. Ha azt is akarod akkor meg kell venned a:

[link] -warlords-of-draenor?utm_source=internal-shop&utm_medium=featured-thumbnail&utm_campaign=WoWx6-presales&utm_content=WoWx6


Ezeken felül ha lejár az 1 hónapnyi ajándék game time akkor venned kell azt is (havonta/Gamecard (2 hónap)/3 havonta/6 havonta)

[link] -subscription

2015. márc. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nem kell minden kiegészítőt megvenned külön-külön. Ha olcsón szeretnél játszani, LEGÁLISAN akkor ajánlom MMOShopHungary-t (Facebookon megtalálod, bejelölöd ismerősnek) Náluk új játékosként mégtöbb kedvezményt kapsz, segítenek bármiben. Ár kb.:

Battle Chest (Lvl1-90, minden kiegészítő + 1 Hónap gametime) ~1500Ft

Warlords of Draenor kieg ~8000Ft

Gametime ~3500-7000Ft

Ha ráírsz részletesen leírja, és lehet hogy még kedvezményt is ad. :)

2015. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

@16:53


bűzlik a dolog.

2015. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én vagyok '@16:53'


Amikor elsőnek hallottam róla, én is kételkedtem.. De van YouTube-os (magyar) aki tőle veszi. Hardveraprón 200pozitiv értékelés, 0 negativ. De ha szerinted kamu, nyugodtan írj rá. :) Én is vásároltam már tőle.

2015. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!