Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Tanks nevű játékban...

CukorHero kérdése:

A World of Tanks nevű játékban melyik a jobb tank, a Tiger I, vagy a Black Prince?

Figyelt kérdés
Black Prince, Tiger 1, World of Tanks, tank, játék
2015. márc. 15. 13:59
 1/6 anonim válasza:
33%
Amelyikkel tudsz játszani.
2015. márc. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 CptTomato ***** válasza:
100%

Épp most olvastam a black princeről egy rövidebb elemzést... nem rossz tank viszont a tigris jobban helyt tud állni magasabb tierek ellen.... ez persze nem azt jelenti hogy egy e-75 nem fut röhögve mind2 tankon... de több az esélyed...


De ahogy első írta... amelyik stílus jobban bejön...

2015. márc. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak a Black Prince van,a másikról nem tudok mit mondani.

Minden fullos rajta.Nem sebez nagyot,viszont hamar tölt,tényleg gyorsan.A front és toronypáncél bikaerős,letornyozni nehezen tudnak,már-már lehetetlen,a front páncél is nagyon jó,rengeteg lövés lepattan.

Sebessége nem túl nagy,mint bármelyik nehéznek.

Ha szeretsz a frontvonalba lenni,akkor ez jó tank a páncél miatt.

De mint mások is írták,amelyik jobban illik a stílusodhoz.

Keress elemzést róla a wotinfon....

2015. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Tigrissel már kb 1800 valahány csatám van így erről tudok igazán írni.


Előnye a kiváló lövege. Alap lőszerrel is vígan el tud boldogulni magasabb szinteken is. Én nagyon extrém esetekben nyúlok csak a prémium lőszerhez. Pontossága remek még messziről is jól be lehet vele lőni az ellenfél gyenge pontjait. Tűzgyorsasága pedig nagyon jó. Olyan 5,53 mp alatt tölt nekem és a 7-es tankok között a legmagasabb dpm-el bír. Mozgékonysága nem rossz mert jól mozog igaz emelkedőn be tud lassulni. Nem hajlamos különösebben modulsérülésekre. Nagyon sok élete van így van miből gazdálkodnia.


Hátrány: A páncélzatát könnyen belövik ez tény, de pl sidescrape beállást jól lehet vele csinálni és az tud lepattanókat generálni. A lövegpajzsa is tud lövéseket benyelni. Lövegsüllyedése nem borzalmas, de nem is túl erős amolyan kettő közötti. Enyhén lankásabb terepen elboldogul, de nem igazi dombharcos mint a T29.

2015. ápr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Black Prince. Énnekem a garázsomba nincs tiger, de tesztszerveren már mentem vele igen sok csatát. Igaz hogy sok hp-ja van de hamar lemegy, mert a fehérorosz fiúk nagyon legyengítették. Szinte akármivel áttudom ütni random csatában. Ha a frontot nem, a tornyot tudom átütni oly mindegy.
2015. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

SU-100-zal,SU-152-vel a Tigrist sokkal hamarabb átlövöm,még a tornyot is,mint a Black Prince-t.

Ha számokat kéne mondanom,a Tigrist 10-ből 7 találat átviszi bárhol,beleértve a tornyot is.Black Princ-nél a tornyot szinte lehetetlen átlőni 10/0,a tank testét viszont oldalról is lehet lőni 10/8.

2016. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!