Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy ha megnyitok egy játékot akkor fekete képernyő fogad?

Figyelt kérdés

A gépigénnyel nem lehet probléma. A felbontás jutott még eszembe, mint problémaforrás, de azt meg nem tudom hogy hogyan kéne beállítanom úgy, hogy működjön.

Valami ötlet?



2015. márc. 15. 15:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A windows experience index frissítése után sem reagál az "NVIDIA Vezérlőpult".


Az NVIDIA GeForce Experience programon belül meg nem tudok állítgatni, maximumokat, úgy állítja, ahogy érzi. Egyenként végigállítgathatnám, csakhogy rengeteg olyan játék van amit nem is érzékel, köztük például a "Banished". Elvileg csak eredeti játékokat vesz fel a listára, de a Steam-es játékaim fele nincs is rajta.


Driver pedig nincs telepítve a monitorhoz, ahogy látom, csak a billentyűzethez van. (Nem tudom, hogy ez számít-e, de igazándiból egy TV-ről van szó, amit végül monitorként használok.)

2015. márc. 20. 00:35
 12/13 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg annyi a baj, hogy számítógép nem tudja hogy a "monitorod" milyen felbontást és frekit visel el, és olyat állít be az Experience ami fekete képernyőt okoz.


Az Experience-t szerintem kapcsold le, mert csak bekavar. Lehet hogy már ettől megjavulnának a játékok, bár lehet hogy kell hozzá egy gép újraindítás, hogy biztosan Experience nélkül induljon el minden.


Próbáld újratelepíteni az "NVIDIA Vezérlőpult"-ot. A net alapján a "biztos" módszer: windows experience index frissítése, "NVIDIA Vezérlőpult" telepítése és ha továbbra sem jön fel akkor megint windows experience index frissítése.


Az NVIDIA vezérlőpultban biztos lehet felbontást és frekvenciát állítani.


Ha ez sem segít, szerintem érdemes lenne megint kiírnod a kérdésed, mondjuk "NVIDIA GeForce Experience fekete képernyő?" címmel és leírnod a géped adatait, meg hogy tévére van kötve a gép. Hátha úgy többen válaszolnak és jó eséllyel olyanok akik ismerik az Experience-t.

2015. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam az NVIDIA Vezérlőpult újratelepítését, erre félúton kaptam egy kékhalált. Ezek szerint vírusproblémáim is vannak, tehát itt az ideje a szerelőhívásnak.


A segítségedet köszönöm, sokat tanultam a tanácsaidból.

2015. márc. 21. 01:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!