Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lenne egy kis problémám a...

Lenne egy kis problémám a Hu-minecraftal mikor letöltöm és elindítom nem ad modokat hanem csak folyamatosan egyet (alap 1.7.5) és modokat nem is birok el indítani mi letehet a baj?

Figyelt kérdés

2015. márc. 16. 20:59
 1/4 anonim válasza:
Én azt ajánlanám, hogy vedd meg eredetibe. De mondjuk ismerőseim a team extreme-eset használják, és nekik kell hozzá egy mod loader nevű program amit feltelepítenek és az a mods mappába berakott modokat "hozzárakja" a minecraft-hoz.
2015. márc. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kössz a választ eredetit ahonnan le tudom tölteni tudsz küldeni?
2015. márc. 17. 19:29
 3/4 anonim válasza:
uhh hát pasz én megvettem
2015. márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én is teamextreme-et használok de én csak letöltöttem valahonnan :P leszedtem hozzá egy modpackot abban benne van a forge meg minden (hozzáteszem jobb mint a modloader mert az nagyon sok mindent nem visz már) azt csak nézelődök a neten és szedem a modokat. nem kötelező hogy eredeti legyen nekem se az szedd le a teamextreme-s launchert szedj egy modpackot vagy külön külön a modokat meg a forge-ot rakd be őket a mod mappába aztán keress valahol egy ugyanolyan szervert mint amilyen a verziószámod és mehet a menet :)
2015. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!