Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mester levelezőre vettek fel,...

Mester levelezőre vettek fel, viszont van néhány tantárgyam az alapképzésből. Ezeket hogyan tudom besűríteni a péntek-szombati napba? Gondolom csak az alap levelezősökhöz járhatok, a nappalisokhoz nem. Folyamatosan van óra vagy van lyukas is?

Figyelt kérdés
A tantárgyak vegyesen lesznek vagy pl. 3 alkalommal egyik tantárgy és ekkor egész nap vagy pl. pénteken 3 tantárgy, szombaton még másik három? Nappalira jártam már, azt ismerem, a levelezőt nem.

2014. júl. 28. 23:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben mint te, mester levelezőt kezdek szeptemberben, és nem tejes értékű bementi szakról jelentkeztem, lesz pótolni való kreditem nekem is.

Viszont én az alapképzést is levelezőn csináltam meg, így levelező képzésben van tapasztalatom.

Azt mondhatom, hogy ez iskolánként de még szakonként is eltérő..úgyhogy általánosságban nem lehet megválaszolni hogy milyen az órarended levelezőn. Még kint van az előző tavaszi félév órarendje az egyetemek honlapján, itt nézd meg a szakodon hogy voltak órák..

Kreditek bepótlása hogy megy fogalmam sincs..ilyenben még nem volt részem.

2014. júl. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!