Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims Freeplay-en andoridos...

Sims Freeplay-en andoridos telefonról, hogyan tudom elfogadni az ismerős meghívását, hogy be tudjak lépni a szomszéd városába az alap városon kívül?

Figyelt kérdés
Sims Freeplay-en andoridos telefonról, hogyan tudom elfogadni az ismerős meghívásást, hogy be tudjak lépni a szomszéd városába? Mikor meghív akkor egyből bedob a play áruházba és azt írja ki, hogy " ez az elem nem áll rendelkezésedre a te országodban " Megjeleníti a hívást, de nem tudok mit kezdeni vele és ahhoz, hogy egy feladatba tovább lépjek kéne még egy szomszéd város az alap városon kívül! MIt tegyek?

2015. márc. 17. 15:04
 1/1 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne. :D

De egyébként, ha rámész a partyhajóra ott van alapból egy olyan, hogy 'another sim town' az egy ilyen alap szomszéd város, ott is lehet küldetéseket csinálni SP-ért. Remélem segítettem. :)

2015. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!