Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban hallottam hogy...

Minecraftban hallottam hogy be jött egy "új Herobrine":null . Egy csomó videót láttam róla és érdekelne hogy kliensel és texture packal is látható-e? Pl. TeamExtreme kliens és Misa resource pack.

Figyelt kérdés

2015. márc. 17. 18:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az egész Herobrine sztori csak egy hoax.

Mivel a Minecrafttal sokmindenki játszik, és a többség nem nagyon néz utána a dolgoknak.

Ha youtubeon keresel akkor vagy csalást találsz róla vagy legendát.

Amúgy meg szinte bárki tud ilyen videót csinálni(saját szerver, online-mode=false, és tört klienssel Herobrine név meg pár haver).

2015. márc. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szia! Ha van egy tábla 1.7-ben, amin az egyik sorban nincs semmi, és ezt megnyitod 1.8-cal, majd megint 1.7-tel, akkor az üres sor helyett null lesz. Ez egy hiba, mert 1.8-ban megváltozott a táblák rendszere, és nincs semmi köze Herobrine-hoz. Aki ért egy kicsit a programozáshoz, az tudja, hogy a null azt jelenti, hogy semmi.
2015. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Akkor lehet inkább csak 0 lenne hisz bináris számrendszer.De ésszerű.
2015. ápr. 24. 13:53
 14/17 anonim válasza:
Herobrine egy bug volt a beta-ban. A szorny volt az elso mob a Minecarfban, a betaban pedig meg meg lehetett idezni. Nevezetesen /spawn Monster 10 A szorny valmilyen bug folytan megidezodott a jatekos meg vaagy rosszul latta vagy a szorny szeme nem toltodott be es mar kesz is a Herobrine. Raadasul a szorny megutotte a jatekost ugyhogy "Herobrine" is igy viselkedhetett. Ennyit a Herobrine idezesrol. Az osszes video errol kamu.
2015. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Null létezik én már láttam aki nem hiszi el bizonyitsa be még képet is csináltam xboxon!!

[link]

ez 100% null ez más nem!!!

ráadásul 5 hete zaklat nem had békén.

szét égette a házam!!

[link]

lopta a gyémántom!

rongált a bányámban!

a gyémántérc mögött ált nem voltam multiplayerben és kiütött minden ércet!

2016. szept. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
A "null" szót a java -nál szokták használni. Pl.: amikor egy minecraft szerver kidob vannak hibaüzenetek. Pl: ********null**java (a csillagot nem akartam kiírni mert nem tudom fejből a hibaüzeneteket) Meg valamelyik minecraft verzió nagyon fénybugos volt és null kinézetű cuccokat láttak a játékosok. Még egy pálda. Valamelyik minecraft verzióban ha a táblákkal valamit csináltál (bonyulut dolgot) akkor a null szó bugolt a táblára. De null is egy pletyka mint Entiti303, Herobrine. Remélem segítettem.
2016. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A null egy kódhiba a Java programozásban, amit a Minecraftbana következőképpen tudsz előhívni:


* Lépj be az 1.11-es verzióba


* Nyiss egy új világot


* Rakj le egy ÜRES(NE IRJ RÁ SEMMIT) táblát


* Lépj át 1.7.10-es verzióba


* Majd lépj be ugy a világodba, hogy semmit nem csinálnál


* Lépj ki, majd ujra inditsd el a klienst 1.11-es verzióval.



A következőt kell látnod:


null

null

null

null


Ez azért van, mert a Java az üres [semmi] helyet "null" szóval jelöli.


Azért irja át a java, mert mikor verziót váltasz, ő még telepíti a verziót, tehát még nincs mentve oda a fájl, ekkor az üres 4 sorba bekódol egy "null" szót.


Tehát nullnak nincsen skinje, modja, joga, NEM LÉTEZIK!


CSAK EGY HIBA FORRÁSKÓD!

2017. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!